Targi Warsaw Industry Week oraz ITM Industry Europe - w przyszłym roku

| Gospodarka Aktualności

Jak informują organizatorzy, przemysłowe wydarzenie Warsaw Industry Week 2020 nie odbędzie się w zaplanowanym terminie, czyli w dniach 3-5 listopada. Targi zostają przesunięte na kolejny rok i będą zorganizowane w terminie 3-5 listopada 2021. Podobna informacja dotyczy targów ITM Industry Europe - zostały one przeniesione na 8-11 czerwca 2021 r.

Targi Warsaw Industry Week oraz ITM Industry Europe - w przyszłym roku

Z uwagi na znaczący wzrost zakażeń koronawirusem wprowadzono nowe obostrzenia oraz zakaz przeprowadzenia targów i wydarzeń towarzyszących w formule stacjonarnej. Zatem sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła organizatorom wyboru i - mimo bardzo zaawansowanych przygotowań do przeprowadzenia imprezy targowej Warsaw Industry Week 2020 - branża przemysłowa będzie mogła spotkać się w obiekcie PTAK Warsaw Expo dopiero za rok.

Zarząd Grupy MTP informuje z kolei, że w następstwie decyzji władz centralnych blok targów ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions oraz Subcontracting odbędzie się w Poznaniu w nowym terminie - 8-11 czerwca 2021 roku. Zarząd deklaruje, że pozostały do czerwca czas wykorzysta do stworzenia jeszcze wartościowszej i atrakcyjniejszej imprezy.

Wydarzenia towarzyszące targom ITM odbywać się będą w wersji on-line: