Nowa inwestycja Marbo w Ługwałdzie

Firma Marbo zainwestuje w Ługwałdzie, w gminie Dywity, ponad 18 mln zł. Środki te zostaną przeznaczone na budowę hali produkcyjno-magazynowej oraz wyposażenie jej w maszyny i urządzenia niezbędne do produkcji. W zakładzie będą produkowane linie dla przemysłu przetwórstwa spożywczego, w szczególności serowarskiego, w których projektowaniu i produkowaniu Marbo się specjalizuje.

Posłuchaj
00:00
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Nowa farma wiatrowa Tauronu
Roboty
Humanoid Xpeng IRON zachwyca realizmem ruchu do tego stopnia, że aż trudno uwierzyć, iż w środku nie ma człowieka
Aktualności
JM elektronik uczestniczył w konferencji Axiomteka
Silniki i napędy
Control Techniques Dynamics częścią Nidec Drives
Przemysł 4.0
Nowe pokolenie liderów w przemyśle - ASTOR partnerem II edycji Akademii Liderów Transformacji Przemysłowej Fundacji PAGA
Roboty
Nowe centrum kompetencji technologicznych FANUC Polska

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów