Prognoza dla systemów WES

Według Grand View Research wartość globalnego rynku systemów WES (Warehouse Execution Systems) zwiększy się z nieco około 1 mld dolarów w 2020 roku do prawie 3 mld dolarów w roku 2028, co oznaczać będzie rekordowy coroczny wzrost o ponad 14%. Napędzać go będą głównie rosnące potrzeby w zakresie poprawy efektywności zarządzania magazynami i centrami dystrybucyjnymi.

Posłuchaj
00:00

W 2020 roku największy udział w tytułowym rynku miało oprogramowanie. Ten segment będzie również dominował w przyszłości, ale w kolejnych latach najszybciej będzie się rozwijał sektor usług. Najpowszechniejsze obecnie systemy WES w chmurze będą również w przyszłości szybko zyskiwać popularność. Głównym odbiorcą tytułowych systemów będzie w dalszym ciągu branża logistyki, przede wszystkim w związku z rozwojem handlu elektronicznego. Czołowym rynkiem pod względem geograficznym będzie Europa.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
PLC, HMI, Oprogramowanie
Partnerstwo Dassault Systèmes i BoConcept zmieni planowanie przestrzeni i projektowanie wnętrz
Aktualności
Druk 3D w przemyśle lotniczym i kosmicznym
Zasilanie, aparatura nn
Enea buduje magazyn energii
Roboty
Materiały eksploatacyjne do spawania
Roboty
Współpraca ludzi i robotów - czy to dobry kierunek?
Aktualności
Sprzęt do prac leśnych

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów