Intester partnerem Klippon Engineering w ramach HASP

| Gospodarka Aktualności

Należąca do Grupy Weidmüller firma Klippon Engineering uruchomiła globalny program partnerski w zakresie rozwiązań do stref zagrożonych wybuchem - HASP (Hazardous Area Solutions Partners). Celem działania sieci HASP jest dostarczanie indywidualnych, certyfikowanych rozwiązań inżynieryjnych do obszarów niebezpiecznych, m.in. w zakresie projektów dla branży procesowej. Trzynaście firm partnerskich należących globalnie do HASP to doświadczeni eksperci przemysłowi, którzy już wcześniej współpracowali z Weidmüllerem.

Intester partnerem Klippon Engineering w ramach HASP
 
Witold Bereszczyński, prezes zarządu spółki Weidmuller (po prawej), wręczający certyfikat Jerzemu Sitko, prezesowi zarządu firmy Intester

Status partnera HASP od Klippon Engineering otrzymała również polska firma Intester, dzięki czemu rozpoczęła ona prefabrykację skrzynek łączeniowych na bazie komponentów Weidmüllera, które przeznaczone są dla różnych gałęzi przemysłu, w szczególności do stref zagrożonych wybuchem (Ex). Aby spełnić wymagania programowe firma przygotowała swoich pracowników, dokumentację, obiekt i jego wyposażenie. Intester oferuje w omawianym zakresie kompleksowe rozwiązania - od projektu po montaż.