EPLAN otwiera przedstawicielstwo w Polsce

| Gospodarka Aktualności

Władze firmy EPLAN zdecydowały, że spółka będzie sprzedawać swoje produkty i usługi bezpośrednio. W dniu 1 czerwca 2022 roku odbędzie się oficjalne otwarcie przedstawicielstwa firmy EPLAN Software & Services Sp. z o.o. w Polsce. Nowa siedziba spółki mieścić się będzie w Katowicach, przy ul. Wrocławskiej 54.

EPLAN otwiera przedstawicielstwo w Polsce

Jedynym autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania EPLAN na Polskę przez ostatnie 19 lat była firma AB-Micro, która specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań automatyki przemysłowej.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie AB-Micro za te 19 lat udanej współpracy, znakomite relacje oraz okazaną życzliwość, zrozumienie i przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych. Razem budowaliśmy dział CAE od podstaw wspierając klientów w ich rozwoju. Bardzo ważnym czynnikiem naszego dynamicznego rozwoju jest zgrany i zaangażowany zespół. Jestem przekonany, że wspólnie wzmacniamy świadomość marki na rynku oraz budujemy długotrwałą relację z klientami opartą na dwustronnym modelu komunikacji - mówi Artur Marcinkowski, nowy prezes firmy EPLAN Software & Services Sp. z o.o. w Polsce.

źródło: EPLAN