Enea zmodernizowała rozdzielnie w Mogilnie, Kruszwicy i Pakości

Enea Operator zakończyła modernizację rozdzielni energetycznych w Mogilnie, Kruszwicy oraz Pakości. W ramach tego projektu m.in. zaadaptowano pomieszczenia w budynkach stacji i przygotowano nowe konstrukcje pod rozdzielnice SN 15 kV oraz zbudowano nowe rozdzielnice.

Posłuchaj
00:00

Poza tym obiekty wyposażono w aparaturę i zabezpieczenia przygotowane do współpracy z OZE. Dzięki tej inwestycji poprawi się niezawodność zasilania odbiorców w powiatach mogileńskim i inowrocławskim.

Powiązane treści
Enea buduje kolejne farmy fotowoltaiczne
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Granty dla MŚP na ekspansję zagraniczną - do 150 tys. zł w gotówce
PLC, HMI, Oprogramowanie
Natychmiastowe aktualizacje oprogramowania w maszynach budowlanych - Bosch Rexroth i Trackunit nawiązują strategiczne partnerstwo
Zasilanie, aparatura nn
Globalny rynek rozdzielnic
Zasilanie, aparatura nn
PV Bałków - nowa farma fotowoltaiczna Tauronu
Obudowy, złącza, komponenty
Części drukowane w 3D o jakości formowania wtryskowego: igus rozszerza swoją ofertę filamentów do druku 3D
Silniki i napędy
Rynek silników lotniczych

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów