Nowa inwestycja w Dobrym Mieście

Superior-Strefa Józef Żuraw powiększy swój zakład w Dobrym Mieście w województwie warmińsko-mazurskim, w którym produkowane są dodatki do żywności. W ramach inwestycji, której celem jest zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu i rozwinięcie produkcji specjalistycznej, rozbudowane zostaną istniejące budynki i zakupione maszyny oraz urządzenia produkcyjne, a także wyposażenie laboratoryjne. Na ten cel przeznaczonych zostanie prawie 6 mln zł.

Posłuchaj
00:00

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Współpraca ABB i LandingAI
Roboty
Humanoidalny RealBOT pokazuje przyszłość współpracy człowieka z robotem
Aktualności
Nowa fabryka Siemensa
Przemysł 4.0
Festo wprowadza pierwsze urządzenie edge w ekosystemie AX – nowe możliwości dla aplikacji motion i IoT
Zasilanie, aparatura nn
Nowa farma wiatrowa Tauronu
Roboty
Humanoid Xpeng IRON zachwyca realizmem ruchu do tego stopnia, że aż trudno uwierzyć, iż w środku nie ma człowieka

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów