Nowa inwestycja na Warmii i Mazurach

Ecognor wybuduje w Pasłęku zakład zajmujący się produkcją profili i płyt wielkogabarytowych. W ramach inwestycji zbudowana zostanie hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym wraz z niezbędnymi instalacjami.

Posłuchaj
00:00

Ponadto zakupionych i zainstalowanych zostanie 5 kompletnych linii technologicznych oraz maszyny i urządzenia produkcyjne. Planowany jest też montaż infrastruktury okołoprodukcyjnej w postaci systemu silosów wspomagających, systemu utrzymania stałej jakości surowca do produkcji, a także instalacji pneumatycznej i utrzymania zamkniętego obiegu wody do chłodzenia produkcji. Wartość tej inwestycji przekracza 137 mln zł.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
PLC, HMI, Oprogramowanie
Konferencja firmy Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE World 2026
Przemysł 4.0
Akumulator piaskowy jako źródło bezemisyjnego ciepła dla przemysłu
Przemysł 4.0
Dürr buduje 'Lakiernię przyszłości' dla saudyjskiej marki CEER
PLC, HMI, Oprogramowanie
PSI wdraża zintegrowany system logistyczny w nowym centrum dystrybucyjnym Rossmanna w Czechach
Przemysł 4.0
Cognite i Snowflake łączą siły: integracja danych IT/OT fundamentem nowych rozwiązań dla energetyki
Przemysł 4.0
Hydraulic Hub firmy Bosch Rexroth - nowy wymiar serwisu i utrzymania ruchu

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów