Za miesiąc odbędzie się II Łódzka Konferencja Przemysłowa "IndustryDay2"

| Gospodarka Aktualności

W Fabryce Grohmana w Łodzi 7 marca 2024 r. odbędzie się druga edycja wydarzenia Strefy Edukacji, współorganizowanego z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, które tworzy miejsce dla rozwoju przemysłu 4.0. IndustryDay skupi się na networkingu i tworzeniu innowacji w zakresie gospodarczym. Udział w wydarzeniu możliwy jest zdalnie lub stacjonarnie.

Za miesiąc odbędzie się II Łódzka Konferencja Przemysłowa "IndustryDay2"

Konferencja ma na celu zwrócenie uwagi na najpotrzebniejsze obecnie umiejętności praktyczne oraz pogłębienie wiedzy uczestników w zakresie nowoczesnych technologii i sposobów zarządzania. Pierwsza edycja miała ponad 250 zadowolonych uczestników. Tegorocznym hasłem przewodnim są trzy obszary: "MASZYNY, LUDZIE, PRZYSZŁOŚĆ".

Oprócz warstwy merytorycznej, ważnym elementem jest networking – odbędą się dwie moderowane sesje w trakcie wydarzenia, będzie też możliwość udziału w wieczornym bankiecie.

Prelegenci, których można poznać na stronie wydarzenia, wystąpią równolegle na trzech scenach, które odzwierciedlają hasło przewodnie tegorocznej edycji:

  • Maszyny – paneliści skupią się na najnowszych technologiach w branży oraz ich praktycznym zastosowaniu;
  • Ludzie – propozycje nowych rozwiązań w zarządzaniu ludźmi w przemyśle, z bardzo wielu perspektyw;
  • Przyszłość – czyli to, jakie zmiany czekają nas wszystkich w kontekście zawodów przyszłości i rozwoju automatyki i robotyki w przemyśle.

Strefa Edukacji ma pięcioletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Została założona przez ŁSSE oraz znaczących w regionie inwestorów - Miele, Delia Cosmetics i Ceramika Tubądzin. Główna działalność SE skupia się na wprowadzaniu innowacji w praktykę przy udziale szkoleń, warsztatów i popularyzacji wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii.

Partnerami wydarzenia są między innymi: Politechnika Łódzka - wydział OiZ, PAMMS, Nape, Nowoczesny Przemysł, Express Biznesu, R2 Eko, Panasonic Industry, Inter Cars, 7bar, Intelo, Fundacja Aktywizacja, Sterowniki.pl, Kadry w pigułce, LPPO, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości.

Więcej informacji i materiałów znajduje się na stronie wydarzenia: https://industryday.pl/.

źródło: Strefa Edukacji