Przyszły tydzień to HARTING INDUSTRIAL ETHERNET WEEK!

| Gospodarka Aktualności

W dniach 27-29 lutego 2024 r. HARTING Technology Group po raz trzeci będzie gospodarzem wydarzenia Industrial Ethernet Week. Trzecia edycja skupi się na generatywnej sztucznej inteligencji w zastosowaniach produkcyjnych, szansach i wyzwaniach w instalacjach sieci zakładowych oraz na nowoczesnych sposobach projektowania urządzeń za pomocą modeli danych.

Przyszły tydzień to HARTING INDUSTRIAL ETHERNET WEEK!

Podczas sesji na żywo zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania napędzające transformację przemysłową, odbędą się ciekawe dyskusje ekspertów i liderów globalnego rynku. Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING rozwija, inspiruje i przedstawia w jaki sposób Ethernet zmienia wizję IIoT. Partnerami wydarzenia będą takie firmy, jak Belden, AWS, Sick, Würth Elektronik, Mitsubishi Electric, Iconics i wiele innych.

W czasie trzech dni prelegenci przeprowadzą uczestników przez bieżący rozwój transformacji przemysłowej oraz pokażą rozwiązania i najlepsze praktyki dotyczące kolejnego etapu rozwoju w 2024 r., omawiając przypadki użycia, prowadząc dyskusje, prezentacje i sesje techniczne.

Zarejestruj się bezpłatnie! Weź udział w wydarzeniu i zdobądź wyjątkową koszulkę lub torbę.
Zobacz co przewiduje agenda!

Tematy przewodnie trzech dni to:

  • Dzień 1 – platformy AI i IIoT,
  • Dzień 2 – instalacja fabryczna,
  • Dzień 3 – projektowanie urządzeń.

Dzień pierwszy skupi się na platformach AI i IIoT. Amazon Web Services pokaże, w jaki sposób generatywna sztuczna inteligencja jest już wykorzystywana w przemyśle i jakich zmian można się spodziewać w przyszłości. Odbędzie się też demonstracja elastycznych platform inteligentnych fabryk wspieranych przez sztuczną inteligencję i IIoT firm ICONICS i Mitsubishi Electric. Pierwszy dzień zakończy się dyskusją panelową na temat wdrażania rozwiązań AI w produkcji.

Drugiego dnia uczestnicy zapoznają się z instalacją sieci o dużej wydajności w zastosowaniach fabrycznych. Specjalista w zakresie sprzętu testowego, firma Softing IT Networks, pokaże, jak rozpoznać i rozwiązać typowe problemy z kompleksowymi aplikacjami okablowania Profinet. Omówione zostaną również wyzwania związane z instalacją i możliwe rozwiązania. Eksperci firmy HARTING ds. łączności udzielą porad na temat łączności przemysłowej Ethernet w trudnych warunkach, pokazując przetestowane zestawy kabli do użytku typu plug & play. Koniec drugiego dnia skupi się na danych inżynieryjnych i tym, jak wspierają one programistów w projektowaniu urządzeń.

Trzeci dzień będzie skoncentrowany na nowoczesnych podejściach do projektowania urządzeń za pomocą platform design-to-source. Eksperci ds. produktów z firm Belden i SICK AG pokażą, w jaki sposób Ethernet jednoparowy łączy poziom obiektowy z istniejącymi sieciami Ethernet, a firma Würth Elektronik omówi temat Power over Ethernet (PoE) w projektowaniu interfejsów. Tydzień zakończy otwarta dyskusja na temat zarządzania kosztami i ryzykiem w nowych projektach elektroniki.

Wśród gości znajdą się reprezentanci firm Belden, Amazon Web Services, Sick, Halerium, Mitsubishi Electric, Iconics, Würth Elektronik, SPE Industrial Partner network, Softing, Supplyframe i IoT UseCase. Razem z ekspertami firmy HARTING będą oni relacjonować na żywo to, co dzieje się w Espelkamp oraz transmitować wydarzenie online do ponad 50 krajów na świecie.

Przeczytaj więcej informacji o wydarzeniu!

źródło: HARTING