Akademia Bezpieczeństwa Instom

W siedzibie łódzkiej firmy Instom odbyły się drugie warsztaty Akademii Bezpieczeństwa Instom. Podczas wydarzenia eksperci z Pizzato Elettrica zaprezentowali najmniejszy na świecie rygiel/wyłącznik bezpieczeństwa RFID z serii NX, przedstawiono również bramkę komunikacyjną P-connect dla sieci PROFINET/PROFISAFE oraz kasetę sterowniczą z serii BN z konfiguracją przez IO-Link.

Posłuchaj
00:00

Uczestnicy zapoznali się z konfiguracją czytników kodów 1D i 2D, skanera laserowego oraz zasad projektowania wygrodzeń bezpieczeństwa bazujących na komponentach i urządzeniach Protec. Warsztaty dotyczące bezpieczeństwa maszyn i urządzeń prowadził Jacek Gurzyński z Elokon Polska.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Energetab 2025 – trzy dni pod prądem
Roboty
Humanoidalny robot odporny na warunki atmosferyczne
Roboty
Inteligentna produkcja w Indiach - OMRON otwiera centrum automatyzacji w Bengaluru
Roboty
Współpraca ifm i Kollmorgen - połączenie ręcznej obsługi z inteligentną automatyzacją
Roboty
ABB sprzedaje swój biznes robotyki japońskiej firmie SoftBank Group
Zasilanie, aparatura nn
Nowa linia elektroenergetyczna PSE

Fiix – system CMMS do cyfrowego zarządzania utrzymaniem ruchu w każdym środowisku przemysłowym

Systemy CMMS wciąż są kojarzone z rozwiązaniami dedykowanymi wyłącznie największym zakładom przemysłowym. Tymczasem wyzwania związane z zarządzaniem utrzymaniem ruchu występują również w mniejszych przedsiębiorstwach, dysponujących zaledwie kilkoma maszynami.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów