Branża oprogramowania przemysłowego rośnie

Nowe technologie - głównie sztuczna inteligencja w rozwiązaniach zaawansowanej automatyzacji, cyfrowe bliźniaki w symulacji i optymalizacji oraz przemysłowy IoT w konserwacji predykcyjnej - sprzyjają rozwojowi rynku oprogramowania przemysłowego. Głównymi czynnikami hamulcowymi są duże koszty wdrożeń oraz trudności z integracją ze starszymi systemami, jak również podatność na cyberataki. W rezultacie, jak prognozuje Markets and Markets, globalna wartość tytułowej branży będzie rosła rocznie w znaczącym średnim tempie 17%, aż do roku 2029, kiedy sięgnie 47 mld dolarów. 

Posłuchaj
00:00

Najszybciej popyt na oprogramowanie przemysłowe będzie się zwiększać w branży motoryzacyjnej - jeżeli chodzi o produkcję dyskretną, oraz w farmaceutycznej - co dotyczy segmentu procesowego.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komunikacja
Promotorzy Ethernetu jednoparowego wstrzymują rywalizację - rusza współpraca
Roboty
DHL uruchamia flotę 138 robotów Exotec – rewolucja automatyzacji magazynowej w logistyce farmaceutycznej
Roboty
Wyniki finansowe firmy KUKA
Silniki i napędy
Nidec ACIM uruchamia w Chinach nową superfabrykę silników
Roboty
Sztuczna inteligencja uczy robota pokonywać każdy teren
Aktualności
Endress+Hauser z nagrodą

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów