Nowa inwestycja firmy Technokabel

Technokabel zmodernizuje zakład produkcji kabli elektrycznych mieszczący się w Szreńsku, w województwie mazowieckim. W ramach tej inwestycji planowana jest rozbudowa fabryki w celu zwiększenie jej mocy produkcyjnych.

Posłuchaj
00:00

Poza powiększeniem hali i rozbudową infrastruktury technicznej inwestor zamierza również zakupić linię technologiczną do przeciągania walcówki miedzianej. Ma to na celu likwidację wąskiego gardła na początkowym etapie produkcji. Koszt modernizacji przekracza 10 mln zł.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Electro Instal & Light-Tech Expo 2025 - targi elektrotechniki, oświetlenia i automatyki budynkowej
Silniki i napędy
Zakończono budowę fabryki koreańskiej spółki POSCO
Aktualności
CARGOUNIT zawarł z Siemens Mobility kompleksową umowę serwisową na utrzymanie lokomotyw
Artykuły
Przyszłość rynku szyn zbiorczych
Bezpieczeństwo
Westermo wzmacnia obecność w Europie
Aktualności
Rynek czynników cieplnych

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów