LEM wdrożył cyfrową platformę projektową

LEM Holding, producent komponentów pomiarowych i elektroenergetycznych, wdrożył platformę 3DExperience od Dassault Systèmes. Platforma jest wykorzystywana w projektowaniu mechanicznym, rozwoju produktów, wirtualnym testowaniu, a także integracji danych w różnych obszarach działalności firmy.

Posłuchaj
00:00

Dzięki chmurowemu środowisku pracy użytkownicy z różnych działów mają łatwy dostęp do danych i modeli. LEM korzysta z aplikacji dostępnych w ramach 3DExperience Works.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Bezpieczeństwo
Westermo wzmacnia obecność w Europie
Aktualności
Rynek czynników cieplnych
Przemysł 4.0
DMG MORI i HAIMER wzmacniają partnerstwo w obszarze cyfryzacji i automatyzacji narzędziowni
Roboty
Rynek robotów malarskich
Pomiary
Endress+Hauser podwaja powierzchnię zakładu w Waldheim
Artykuły
Nowe wymogi dla eksportu maszyn do Indii: certyfikat BIS i lokalny przedstawiciel

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów