Targi Internetu Rzeczy "IoT Poland Show"

- | Targi krajowe

Targi Internetu Rzeczy "IoT Poland Show"

W dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, znajdującym się przy ul. Marsa 56c w Warszawie, odbędą się pierwsze w tej części Europy targi Internetu Rzeczy "IoT Poland Show", będące platformą do dialogu, edukacji, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Wydarzenie pod nazwą IoT Poland Show jest platformą do nawiązywania relacji biznesowych i sposobem na networking dla przedstawicieli wszystkich branż, na które oddziałuje Internet Rzeczy. Wśród nich wymienić można m.in. smart city, smart home, insuretech, fintech, connected cars i connected fleet, smart grid, smart metering czy cyberbezpieczeństwo.

W ramach targów odbędą się warsztaty, prezentacje i prelekcje, goście będą mogli odwiedzić interaktywne stoiska i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Zostaną także wręczone nagrody za produkty i usługi 2017 roku.

Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu udział weźmie około 10 tys. osób, ponad 200 wystawców oraz 50 start-upów. W trakcie dwóch dni targów odbędzie się ponad 50 warsztatów, szkoleń oraz prezentacji.