Sensor+Test - targi technologii pomiarowych, sensoryki i testowania

- | Targi zagraniczne | Norymberga (Niemcy)

Trzydniowe targi Sensor+Test to wiodące forum globalnych technologii czujników, pomiarów i testów. Impreza odbędzie się w dniach 25-27 czerwca w Norymberdze, na terenie kompleksu wystawienniczego Nürnberg Exhibition Centre.

Sensor+Test - targi technologii pomiarowych, sensoryki i testowania

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 592 wystawców z 32 państw, prezentując całe spektrum wiedzy o pomiarach i systemach testowych - od czujników po komputery.

- W tym roku nie spodziewamy się aż tylu wystawców, bo równolegle odbywać się będzie European Conference and Telemetry Conference - mówi Holger Bödeker, managing director z AMA Service GmbH, firmy organizującej Sensor+Test - Wystawcy wciąż nie są też jeszcze przyzwyczajeni do nowego terminu naszych targów, od dwóch lat odbywających się pod koniec czerwca. Mimo to zaprezentuje się ok. 530 firm z 30 państw, a na stoiskach znajdzie się wiele innowacyjnych rozwiązań.

Na temat specjalny bieżącej edycji wybrano "Czujniki i technologię pomiarową do automatyzacji procesów". Uzupełnieniem targów będzie 20. konferencja Fachtagung Sensoren und Messsysteme, dotycząca czujników i systemów pomiarowych, zaplanowana na 25 i 26 czerwca, w tym samym centrum wystawienniczym.