Cyberbezpieczeństwo i Chmura – IT w świecie OT

| Seminarium | Lublin | Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto, Al. Solidarności 7

Jeżeli interesuje Cię tematyka najnowszych rozwiązań związanych z komunikacją przemysłową to zapraszamy na kolejną edycję naszych konferencji, które odbędą się w największych polskich miastach.

Cyberbezpieczeństwo i Chmura – IT w świecie OT

Jeżeli interesuje Cię tematyka najnowszych rozwiązań związanych z komunikacją przemysłową to zapraszamy na kolejną edycję naszych konferencji, które odbędą się w największych polskich miastach. Spotkania odbędą się na początku 2020 roku, a wiodącą tematyką będzie styk technologii IT i OT oraz coraz bardziej widoczne przenikanie się tych struktur i konieczność wzajemnego współdziałania.

Główne obszary na jakich będziemy się skupiać:

  • Kompleksowe rozwiązania do zapewnienia bezpieczeństwa oraz monitorowania infrastruktury OT od poziomy urządzeń końcowych po całą infrastrukturę sieciową
  • Potrzeba zapewnienia wielodostępu do danych oraz teoretyczna separacja infrastruktury OT od świata zewnętrznego
  • Posiadanie oraz interpretacja danych na temat stanu i parametrów pracy infrastruktury/maszyn jako źródło oszczędności oraz droga do zapewnienia ciągłości procesów
  • Nowe architektury i rozwiązania pozyskiwania oraz przetwarzania danych z instalacji przemysłowych, wykorzystanie tzw. „edge computing”
  • Problematyka i możliwości dostosowania posiadanego sprzętu do nowych wymagań od strony możliwości wymiany danych
  • Obecność i rzeczywiste możliwości wykorzystania chmur obliczeniowych w systemach OT

Zaprezentujemy jak tę tematykę postrzegamy razem z naszym wieloletnim partnerem, firmą Moxa – liderem w branży komunikacji przemysłowej. W ramach konferencji będziemy prezentowali praktyczne rozwiązania sprzętowe i software’owe. Podczas każdego ze spotkań będzie można bliżej zapoznać się praktycznym zastosowaniem i konfiguracją poszczególnych technologii na specjalnie przygotowanych instalacjach demo. Planujemy także zarezerwować sporo czasu na luźne dyskusje i wymianę doświadczeń przy pysznej kawie.

Udział w seminariach jest bezpłatny. Liczba miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona.

Spotkania dedykowane są zarówno dla zespołów OT oraz IT będących użytkownikami instalacji przemysłowych jak i firm specjalizujących się w integrowaniu systemów zorientowanych na wykorzystanie danych i bezpieczeństwo.

Rejestracja:

https://moxa.elmark.com.pl/cyberbezpieczenstwo-i-chmura-it-w-swiecie-ot/

Serdecznie zapraszamy!