Kompleksowa archiwizacja danych procesowych

| Szkolenie

Niezawodny i ciągły dostęp do danych z produkcji ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania konkurencyjności i efektywności przedsiębiorstw.

Kompleksowa archiwizacja danych procesowych

Archiwizacja danych zakładowych to kluczowe źródło wiedzy o przebiegu procesów kontrolowanych za pomocą systemów SCADA, ERP lub MES. Niezawodny i ciągły dostęp do danych z produkcji ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania konkurencyjności i efektywności przedsiębiorstw.

W czasie naszego szkolenia on-line zapoznasz się z metodami zarządzania danymi procesowymi „hot” , „warm” i „cold” data. Dowiesz się również, jaki nowe funkcjonalności zapewniają nam przemysłowe narzędzia do archiwizacji danych.

W czasie prezentacji praktycznej zobaczysz, jak wygląda konfigurowanie narzędzia Hyper Historian – wydajnego archiwizatora danych od firmy ICONICS. Pokażemy ponadto sposoby na prosty dostęp do zarchiwizowanych informacji – zarówno w formie surowej (m.in. dzięki wbudowanemu silnikowi zapytań SQL), jak i poprzez wizualizację na responsywnych pulpitach menadżerskich.

Dowiedz się, jak konfigurować automatyczne raporty o danych archiwalnych w różnych formatach (pdf, html, csv, excel) oraz publikować je w wiadomościach e-mail i lokalizacjach sieciowych. Nie musisz umieć programować, aby to osiągnąć!

Agenda Webinaru:

 1. Przedstawienie firm ICONICS oraz Elmark Automatyka.
 2. Narzędzia archiwizacji od ICONICS, które pozwolą Ci utrzymać konkurencyjność firmy.
 3. Co musisz wiedzieć o produktach ICONICS w kontekście archiwizacji?
 4. Prezentacja praktyczna
  • podstawy konfiguracji Hyper Historian – bez programowania,
  • dostęp do danych archiwalnych: interfejs SQL, automatyczne raporty…,
  • wizualizacja danych archiwalnych – natywne wykresy oraz pulpity menedżerskie.
 5. Podsumowanie i pytania.

Rejestracja: https://info.elmark.com.pl/l/587503/2020-07-07/2j98g6