Covid-19
Wraz z drugą falą pandemii w stosunku
do wielu ważnych imprez targowych wkradła się niepewność, czy zostaną przeprowadzone,
wynikająca z możliwości pojawienia się lokalnych ognisk zakażeń oraz zaostrzenia restrykcji. Organizatorzy wkładają wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają oni pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Z tych przyczyn zalecamy, na krótko przed wyjazdem na daną imprezę,
sprawdzenie na jej oficjalnej stronie, czy nie została ona odwołana lub zamieniona na wersję online.

Szkolenie techniczne online: Oring Industrial Networking - rozwiązania dla IIoT, Przemysłu 4.0 i Smart City

| Szkolenie | Online

Zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie techniczne online, organizowane przez Maritex, za pośrednictwem platformy Teams Microsoft. Jest to kolejne szkolenie z szeregu technicznych webinariów, które firma Maritex będzie prowadzić w nadchodzących miesiącach.

Szkolenie techniczne online: Oring Industrial Networking - rozwiązania dla IIoT, Przemysłu 4.0 i Smart City

Szkolenie pozwoli Państwu zapoznać się z rozwiązaniami firmy Oring Industrial Networking dedykowanymi dla przemysłowego Internetu Rzeczy (Industrial IoT), Przemysłu 4.0 oraz Smart City.

Webinar zostanie poprowadzony w języku polskim przez Grzegorza Kondratowicza (Field Application Engineer - Oring Industrial Networking) i Daniela Gutowskiego (Product Manager - Maritex). W trakcie prezentacji oraz po niej, będzie możliwość zadawania pytań. Udział w webinarium jest bezpłatny.