Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

RAControls | Webcast: Oprogramowanie Rockwell Software w skutecznym zarządzaniu danymi i procesem produkcji

- | Seminarium | online

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości uczestnictwa w szkoleniach i prezentacjach RAControls w formie webcastów – nagrań „na życzenie”. Uczestnictwo bezpłatne, wymagana rejestracja.

RAControls | Webcast: Oprogramowanie Rockwell Software w skutecznym zarządzaniu danymi i procesem produkcji

Webcast RAControls: Oprogramowanie Rockwell Software w skutecznym zarządzaniu danymi i procesem produkcji

Połączenie teorii z praktyką –prowadząca w bardzo ciekawy sposób przedstawia możliwości trzech aplikacji Rockwell Software: FactoryTalk AssetCentre, Historian oraz FactoryTalk View Site Edition oraz prezentuje ich zastosowanie w pokazach demo.  

 Czas trwania: 70 min. 

Nagranie dostępne pod adresem: http://bit.ly/RAC-webcast-oprogramowanie

---

Inne webcasty dostępne są na naszej stronie: https://bit.ly/webinaria_RAC mogą Państwo odtworzyć w dowolnym momencie, na laptopie bądź urządzeniu mobilnym. Udział w webcastach jest bezpłatny, niemniej wymagana jest rejestracja.