Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Szkolenie z zakresu obsługi systemu Asix

- | Szkolenie | on-line

Askom zaprasza na 4-dniowe szkolenie, które umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności potrzebnych do zaprojektowania i uruchomienia aplikacji Asix. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną szkolenia prowadzone są wyłącznie online.

Szkolenie z zakresu obsługi systemu Asix

Każdego uczestnika uczymy jak konstruować aplikację od podstaw. Udostępniamy również naszą wiedzę o różnych nietypowych rozwiązaniach ułatwiających i przyspieszających prace projektowe, dzielimy się znajomością trików usprawniających konserwację oprogramowania i tworzenie aplikacji. Część informacji przedstawianych podczas szkolenia nie figuruje w żadnym podręczniku. Zdobytą wiedzę i umiejętności kursanci sprawdzają we własnych, oryginalnych aplikacjach tworzonych podczas kursu.

Szkolenia dla projektantów systemu Asix w roku 2021 zaplanowano w grupach minimum 3 osobowych, w następujących terminach:

  • maj - 18-21;
  • czerwiec - 22-25;
  • lipiec-sierpień - bez szkolenia planowego;
  • wrzesień - 07-10;
  • październik - 12-15;
  • listopad - 16-19;
  • grudzień - 14-17.

Aby zapisać się na szkolenie odwiedź stronę https://www.asix.com.pl/pl/szkolenia_harmonogram/.

Asix jest programowym pakietem projektowania i realizacji przemysłowych systemów IT dla przedsiębiorstw, procesów, linii technologicznych, maszyn i urządzeń, zapewniający bogatą funkcjonalność, jakiej oczekuje się od systemów HMI, SCADA czy MES. Poza standardową wizualizacją i sterowaniem, realizuje efektywną archiwizację danych, raportowanie i sporządzanie graficznych trendów, zarządzanie alarmami, recepturowanie, wizualizację w Internecie, wielojęzyczność, monitorowanie i śledzenie produkcji. To wszystko dostępne w ramach licencji, skalowalnych do wielkości obiektu. HMI + SCADA + MES to trzy oblicza Asixa, dzięki którym "wiesz i widzisz więcej...". Projektowanie w systemie Asix jest wyjątkowo łatwe i intuicyjne i nie wymaga zakupu osobnych licencji projektowych, gdyż konstruktor aplikacji jest wbudowany i dostępny do użycia w każdym produkcie.

Asix jest wysoce wydajny i niezawodny – pozwala obsłużyć efektywnie obiekty o bardzo dużej liczbie zmiennych, z archiwizacją realizowaną bezpośrednio na stanowisku operatorskim, a to oznacza niższe koszty projektu, jeśli trzeba - z redundancją kanałów komunikacyjnych, redundancją archiwum danych i alarmów, zapewnioną w podstawowym systemie, bez dodatkowej opłaty.

źródło: Askom

Więcej na www.asix.com.pl