Electro Instal Expo - targi branży elektrotechniki

- | Targi krajowe | Nadarzyn | Al. Katowicka 62

Electro Instal Expo to specjalistyczne targi dla branży elektrotechniki, które odbędą się w dniach 22-24 listopada 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie skupia wysokiej klasy specjalistów i przedsiębiorstwa wskazujące drogę ku innowacjom. Wszystko po to, by zdynamizować kontraktacyjną wymianę handlową, rozszerzyć sfery wzajemnych wpływów i przyczynić się do większego rozwoju kluczowej branży dla polskiej gospodarki.

Electro Instal Expo - targi branży elektrotechniki

W wydarzeniu uczestniczyć będą specjaliści: instalatorzy, elektromonterzy, projektanci systemów elektrycznych i teletechnicznych, firmy wykonawcze realizujące inwestycje w obiektach, kierownicy budów, technicy i elektrycy, przedstawiciele wydziałów utrzymania ruchu, zakładów przemysłowych, zarządcy nieruchomości i obiektów użyteczności publicznej, inżynierowie budownictwa biurowego i mieszkaniowego, inżynierowie i projektanci systemów inteligentnych budynków i automatyki, a także podmioty sprawujące nadzór i kontrolę wykonawczą obiektów.

Podczas targów prezentowane będą nowości od producentów i dystrybutorów urządzeń i systemów elektrotechnicznych, instalacji elektrycznych w przemyśle i budownictwie, od biur projektowych systemów inteligentnych budynków i automatyki, przedsiębiorców zajmujących się systemami teleinformatycznymi i bezpieczeństwem budynków, a także systemami elektroniki przemysłowej oraz oświetlaniem obiektów.

Spotkać będzie można m.in. przedstawicieli firm HARDT systemy odgromowe, LOPI, MINYX Servis, LEDin, GiPlast, MARKEL, DEHN, BOSMAL, HEILIND, VESAD, ELEKTRONIK-info.cz, METPOL, SELVISTA, LVT, GT GROMTOR, MILTECH LED Lighting, CABINEX, TWERD, CONTRANS Ti, VAN STEIN.

Merytoryczna wiedza podczas Electro Instal Expo

Electro Instal Expo to nie tylko networking i budowanie relacji, ale również możliwość zwiększania kompetencji indywidualnych i konkurencyjności, dzięki merytorycznej wiedzy. Z myślą o tym przygotowano dwudniowy Kongres Branży Elektrotechnicznej, który stanowić będzie platformę do wymiany wiedzy, dyskusji i budowania przyszłości sektora. Prelegenci rozmawiać będą m.in o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych, które podbijają zagraniczne rynki. Wykłady poświęcone będą ponadto kwestiom bezpieczeństwa i zmianom regulacji prawnych.

Tematem pierwszego dnia Kongresu Branży Elektrotechnicznej będą "Najnowsze trendy i innowacje w instalacjach elektrycznych". Panel dyskusyjny poświęcony będzie bezpieczeństwu instalacji elektrycznych, efektywności energetycznej, energii solarnej oraz automatyce budynków. Drugiego dnia dyskusje poświęcone będą normom bezpieczeństwa elektrycznego, nowym rozwiązaniom w zakresie technik okablowania, przestawione zostanie również studium przypadku udanych projektów systemów instalacji elektrycznych 2023 oraz przyszłości instalacji elektrycznych i roli pojawiających się technologii.

Weź udział w Electro Instal Expo!

Zostań wystawcą: https://electroinstalexpo.com/zostan-wystawca/.
Odbierz bezpłatny bilet: https://electroinstalexpo.com/rejestracja/.