Zagrożenia, podatności, wektory, rodzaje i skutki ataków na infrastrukturę krytyczną
Szkolenie z cyberbezpieczeństwa OT, stacjonarne/on-line, płatne.

Szkolenie

Gliwice/on-line
Warsaw Automatica Expo
Warsaw Automatica Expo to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych Warsaw Industry Week, które z dużym sukcesem od 5 lat odbywają się w Ptak Warsaw Expo. Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale widząc jej dynamiczny rozwój, jak i słuchając głosów branży i sugestii wystawców, postanowiono zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane wyłącznie branży automatyki i robotyki.

Targi krajowe

Warszawa
Warsaw Industry Automatica
WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych – WARSAW INDUSTRY WEEK, które z dużym sukcesem, od 5 lat odbywają się w PTAK WARSAW EXPO. Początkowo była to jedna ze stref targów przemysłowych, ale widząc jej dynamiczny rozwój, jak i słuchając głosów branży i sugestii wystawców, postanowiliśmy zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane tylko i wyłącznie branży automatyki i robotyki.

Targi krajowe

Warszawa
03 Maj 2022
COPA-DATA Polska Sp. z o.o.
Seminarium internetowe na temat pakietu MTP Suite
Producent oprogramowania przemysłowego, firma COPA-DATA, wprowadziła pakiet MTP (Module Type Package) Suite jako część swojej platformy oprogramowania zenon. Aby wprowadzić tę technologię do sektora nauk przyrodniczych i przemysłu procesowego, firma przeprowadzi bezpłatne webinarium MTP with zenon. Odbędzie się ono 3 maja 2022 r. o godz. 9.00 i 16.00 czasu środkowoeuropejskiego. Uczestnicy powinni wcześniej zarejestrować się na wydarzenie, na stronie internetowej COPA-DATA.

Seminarium

on-line