Obudowy termoplastyczne Ensto Cubo S - dostępne w 92 nowych rozmiarach

| Prezentacje firmowe Artykuły

Ensto Cubo S to seria obudów uniwersalnych o małych i średnich rozmiarach, produkowanych z tworzyw termoplastycznych. Oferta obejmuje 228 wersji obudów w 36 rozmiarach, z czego 92 to nowość na rynku. Zaprojektowane zostały z myślą o producentach maszyn i urządzeń (OEM) dla przemysłu elektrotechnicznego i elektronicznego, do zastosowania w wymagających środowiskach.

Obudowy termoplastyczne Ensto Cubo S - dostępne w 92 nowych rozmiarach

Obudowy Ensto Cubo S doskonale sprawdzają się m.in. w systemach sterowania i układach elektronicznych. Wprowadzono dwa nowe rozmiary obudów 100 × 100 × 35/60 mm i 125 × 260 × 125 mm oraz nową pokrywę o wysokości 10 mm i głębokości podstawy 25mm.

Do oferty dodano niższe obudowy z nową, niską pokrywą. Zajmują one mało miejsca, co jest oczywistą korzyścią w przypadku zastosowań w elektronice - mówi Product Manager Kimmo Meriluoto z firmy Ensto.

WYJĄTKOWA STYLISTYKA

Szczególną wagę przywiązano do nowoczesnego wyglądu nowych obudów Ensto Cubo S, co spowodowało, że wyróżniają się od innych dostępnych na rynku. Napędy i ich sterowanie niezmiernie często znajdują się w urządzeniach na eksponowanych miejscach, dlatego też niezmiernie ważne jest, aby obudowy wyróżniały się swoją stylistyką a jednocześnie zachowywały zgodność wizualną, niezależnie od rozmiaru.

Wszystkie obudowy Cubo S produkowane są w zakładach Ensto specjalizujących się w wytwarzaniu obudów termoplastycznych. Mamy bardzo restrykcyjny system kontroli jakości na wszystkich poziomach procesu produkcji. Wielką wagę przywiązujemy do jakości surowców stosowanych w produkcji obudów - mówi Meriluoto.

OBUDOWY PRODUKOWANE W OPARCIU O MODUŁ 25 MM

Obudowy Ensto Cubo S to doskonały wybór o szerokich spektrum zastosowań. Produkowane są z poliwęglanu lub ABS o dużej odporności na uderzenie. Logika wymiarów obudów Ensto Cubo S oparta jest o moduł 25 mm. Asortyment obejmuje obudowy o sześciu różnych wymiarach podstawy, dwóch głębokościach podstawy oraz pięciu wysokościach pokrywy. Podstawa wyposażona jest w sloty do montażu obwodów drukowanych.

Kolorem standardowym jest szary (RAL 7035). Pokrywy mogą być szare lub przezroczyste. Stopień ochrony obudów wynosi IP66/67. Zakres temperatur pracy wynosi -50°C...+100°C (dla PC) i -40°C...+60°C (dla ABS). Cechą szczególną serii jest możliwość zaplombowania śrub pokrywy bez żadnych dodatkowych narzędzi. Ponadto w ofercie znajduje się szeroka gama akcesoriów, takich jak listwy, wkładki, zawiasy i płyty montażowe.

OBUDOWY DLA PRZEMYSŁU DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTÓW

Ensto produkuje obudowy dostosowane indywidualnych do potrzeb klienta. Mogą to być obudowy wykonane na bazie obudów standardowych lub obudowy specjalne produkowane w oparciu o projekt indywidualny.

Prace projektowe wspomaga CuboLink, narzędzie on-line umożliwiające samodzielną modyfikację obudowy. Liczba zamówień obudów dostosowanych do potrzeb klientów szybko rośnie i możliwość zaspokojenia tych potrzeb jest głównym czynnikiem gwarantującym sukces w tej branży.

Klienci chcą się skupić na rozwoju swojej głównej działalności i poszukują kompetentnego i niezawodnego partnera, który zaproponuje odpowiednie dla nich rozwiązania w zakresie obudów. Innowacje, które wprowadziliśmy w zakresie dostosowywania obudów do wymagań klienta gwarantują szybki, płynny i efektywny kosztowo proces produkcji - mówi Meriluoto.

Obudowy Ensto Cubo S produkujemy z przetłoczeniami Pg lub metrycznymi. Na życzenie obudowy mogą być wytwarzane w dowolnych kolorach oraz posiadać nadruki (schematy, instrukcje). Można też wyposażyć je w szyny, zaciski i inne akcesoria.

Ensto Pol Sp. z o.o.
www.ensto.pl