Złącza do pracy w wysokich temperaturach

| Prezentacje firmowe Artykuły

Nowa seria złączy HARTING Han High Temp została oparta na sprawdzonych rozwiązaniach serii Han B i Han E firmy HARTING. Złącza Han High Temp mogą przewodzić sygnały i energię w wysokich temperaturach.

Złącza do pracy w wysokich temperaturach

Przy wyborze odpowiednich złączy przemysłowych należy uwzględnić podstawowe parametry takie, jak prąd znamionowy, napięcie znamionowe, a także pozostałe cechy, jak odpowiednia liczba kontaktów, wymiary, stopień ochrony czy dopuszczalna temperatura pracy.

Zakres temperatur pracy to jeden z zasadniczych parametrów w trakcie doboru złącza. Uwzględniając rosnące wymagania ze strony wielu zastosowań przemysłowych, firma HARTING wprowadza do swojej oferty złącza Han High Temp przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań i pracy w temperaturach otoczenia do 200°C.

Złącza przemysłowe są odporne na działanie wysokiej temperatury w takim stopniu, w jakim odporny jest jego najsłabszy składnik. Opracowując serię złączy Han High Temp, skoncentrowano się zatem na wytrzymałości temperaturowej jego wszystkich elementów: kontaktów, złączy, obudów, uszczelek i elementów uziemiających. Wytrzymałość na wysokie temperatury została sprawdzona i potwierdzona podczas badań w akredytowanych laboratoriach.

Złącza serii Han High Temp dostępne są w rozmiarach 6B, 10B, 16B, 24B. Elektryczne wartości znamionowe złączy to 400 V i 16 A. Wszystkie złącza serii Han High Temp dostępne są w wykonaniach z kontaktami śrubowymi umożliwiającymi szybki montaż obiektowy oraz w wersjach z kontaktami zaciskanymi.

HARTING Polska
www.harting.pl