Sprawdzone i nowe rozwiązania Han-Eco

| Prezentacje firmowe Artykuły

HARTING poszerza możliwości złączy przemysłowych Han-Eco dzięki opracowaniu nowych, monoblokowych wkładów z kontaktami śrubowymi. Seria Han-Eco jest dobrze znana ze swojego solidnego wykonania z wysokiej jakości tworzyw wzmocnionych włóknem szklanym. W ciągu ostatnich dwóch lat zdobyła ona mocną pozycję na rynku dzięki takim cechom jak możliwość zredukowania ciężaru urządzeń czy szybki montaż.

Sprawdzone i nowe rozwiązania Han-Eco

Pierwszy aspekt jest bardzo istotny w przypadku, gdy wymagana jest duża liczba kontaktów, a stosowane obudowy złączy są metalowe - wówczas przekłada się to na zwiększenie masy urządzenia. Nowe monobloki typu E zachowują sprawdzone właściwości Han-Eco czyli "click and mate" - możliwość łatwego i szybkiego montażu bez użycia narzędzi.

Konstrukcja kontaktów oparta jest na znanych i sprawdzonych kontaktach typu Han E z zaciskami śrubowymi. Monobloki Han-Eco typu E przeznaczone są do pracy z napięciem znamionowym 500 V i prądem znamionowym 16 A. Mogą one być wykorzystywane z przewodami o przekrojach z zakresu 0,75 mm² (AWG 18) ÷ 2,5 mm² (AWG 14).

WYSOKA GĘSTOŚĆ KONTAKTÓW, DUŻO MOŻLIWOŚCI KOMBINACJI

Cechą szczególną monoblokowych wkładów typu Han-Eco E jest to, że gęstość upakowania kontaktów jest do 67 procent większa w porównaniu do standardowych wkładów Han E o tej samej wielkości. Wkłady mają również kontakt PE (uziemienie) i system kodowania dający sześć różnych możliwości kombinacji. Dostępne wersje złączy (wkładów) Han-Eco E mają następujące liczby kontaktów: 10 + PE, 14 + PE, 20 + PE, 28 + PE. Dodatkowo monobloki Han-Eco E można łączyć z modułami typu Han-Modular w jednej obudowie Han-Eco.

HARTING Polska
www.harting.pl