Dobre szkolenie to skuteczne szkolenie

| Prezentacje firmowe Artykuły

Prowadzimy skuteczne szkolenia z zakresu techniki napędowej SEW-Eurodrive. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu systemów napędowych oraz wiele doborów przygotowanych dla różnych zastosowań przez inżynierów firmy SEW gwarantują wysoką jakość i kompleksowość przekazywanej wiedzy.

Dobre szkolenie to skuteczne szkolenie

Nasza wiedza to nie tylko informacje o cechach produktów, z którymi można zapoznać się w katalogach i broszurach, to wiedza o ich funkcjach w systemach napędowych oraz wzajemnych oddziaływaniach pomiędzy urządzeniami. Każdy z trenerów SEW jest praktykiem. Na co dzień wykorzystuje swoją wiedzę jako inżynier aplikacyjny - doradza optymalne rozwiązania dla różnych aplikacji. Uczestnicy szkolenia mają możliwość skorzystania z tej wiedzy, a praktyczne przykłady motywują ich do zrozumienia zagadnień napędowych.

Powstanie nowoczesnego Centrum Techniczno-Szkoleniowego firmy SEW-Eurodrive w Tychach pozwoliło na rozszerzenie oferty szkoleniowej. Szczegółowe informacje dostępne są na nowej stronie internetowej pod adresem www.sew-szkolenia.pl, na której opracowana zostały bogata tematyka szkoleń oraz szeroki zakres terminów. Dzisiejszy świat stawia przed nami wyzwania nie tylko w zakresie posiadania wiedzy produktowej, ale również umiejętności pełnienia funkcji menedżerskich i posługiwania się dostępnymi narzędziami Microsoft Office. Nasza oferta szkoleniowa jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie podnoszeniem kompetencji zawodowych.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca pomiędzy SEW-Eurodrive a firmą Metrum umożliwiły stworzenie wspólnego programu szkoleń menedżerskich, który jest wynikiem połączenia świata techniki i świata psychologii w biznesie. Projekt ten integruje nasze doświadczenia biznesowe, tworząc niepowtarzalną ofertę szkoleń miękkich, które zapewnią Twojej firmie pozycję lidera w branży.

SZKOLENIA INŻYNIERSKIE

Nasze szkolenia przygotują pracowników w najlepszy możliwy sposób do podejmowania zadań i rozwiązywania problemów w pracy. Opracowane programy szkoleniowe zawierają podstawowe zasady teoretyczne, które wraz z dużą ilością ćwiczeń praktycznych zapewnią przyswojenie wiedzy. Podczas szkoleń inżynierskich rozwijamy wiedzę kursantów w zakresie oferowanych przez SEW-Eurodrive produktów:

 • motoreduktory,
 • falownik Movitrac B i Movidrive B,
 • programowanie IPOS,
 • system wieloosiowy Moviaxis,
 • Graphical Workbench - dobór napędów do aplikacji,
 • technika zdecentralizowana.

Oferta szkoleń dostosowywana jest na bieżąco do potrzeb rynku. Od początku roku wprowadziliśmy nową tematykę szkoleń inżynierskich z zakresu:

 • techniki napędowej do pracy w atmosferze zagrożonej wybuchem,
 • falowników Movipro SDC,
 • siłowników elektrycznych - elektrocylindry CMS.

Jesteśmy przygotowani na każdą konfigurację szkolenia - zgodnie z aktualnymi potrzebami. Szkolenia inżynierskie kierujemy do osób zajmujących się utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwie, projektantów, konstruktorów, osób przeprowadzających uruchomienia instalacji bądź modyfikację istniejących aplikacji. Dostęp do wysokiej klasy specjalistów daje nam możliwość oferowania szerokiego pakietu szkoleń pozwalającego zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów z wielu branż m.in.: przemysł motoryzacyjny, budowlany, produkcji napojów, żywności i dóbr konsumpcyjnych, przetwórstwo metali lub drewna, transport i logistyka, systemy obsługi w portach i na lotniskach.

SZKOLENIA MENADŻERSKIE - DROGA OD SPECJALISTY DO MENEDŻERA

Unikalność szkoleń miękkich realizowanych w naszym centrum szkoleniowym jest wynikiem połączenia doświadczeń biznesowych SEW-Eurodrive i Metrum. W SEW-Eurodrive wierzymy, że ludzie nie potrzebują produktów, tylko rozwiązań w oparciu na tym przekonaniu zbudowaliśmy strategię rozwoju biznesu, która zapewniła nam pozycję światowego lidera w technice napędów. W Metrum wierzymy, że wszystko zależy od ludzi, dlatego od ponad 12 lat rozwijamy potencjał ludzi biznesu poprzez szkolenia, coaching i mentoring. 10 lat wspólnych doświadczeń zaowocowało unikalną ofertą szkoleń miękkich dedykowanych specjalnie dla pracowników tych sektorów biznesu, które związane są z techniką. Współczesność stawia nam wiele wyzwań, jednym z nich jest pełnienie funkcji menadżerskich przez inżynierów. Nasze szkolenia budują kompetencje, które sprawiają, że inżynier staje się również efektywnym menedżerem.

Cykl szkoleń "inżynier menedżerem" daje możliwość rozwoju zawodowego w procesie zmiany zakresu obowiązków oraz zapewnia wiedzę niezbędną do zarządzania ludźmi, budowania zaangażowania i motywacji zespołu. Henry Ford powiedział: "jeśli istnieje tajemnica sukcesu, oto ona: zrozumieć punkt widzenia innego i zobaczyć świat jego oczyma" i na tym właśnie skupia się szkolenie, które wyposaży Cię w takie umiejętności komunikacyjne i zapewni sukces w zarządzaniu zespołem. Wykonaj z nami jeden krok - wybierz szkolenie dla siebie lub przejdź z nami całą drogę - zapisz się na cały cykl szkoleniowy:

 • odkryj swój potencjał menedżerski z Insights Discovery,
 • efektywna komunikacja kluczem do sukcesu w zarządzaniu zespołem,
 • delegowanie i asertywne egzekwowanie zadań,
 • "Kwestia czasu" - organizacja pracy i wykonywanie zadań pod presją czasu.

W ciągu doby każdy z nas dysponuje 24 godzinami. Co sprawia, że jedni potrafią osiągać w tym czasie ambitne cele i znajdują jeszcze przestrzeń dla swoich przyjemności, a innym wciąż brakuje czasu, z ich listy zadań nic nie ubywa, pomimo kolejnej nieprzespanej nocy? Odpowiedzią jest skuteczna organizacja pracy i efektywne zarządzanie sobą w czasie, które stanowią przedmiot szkolenia "Kwestia czasu", którego wyjątkowość polega na udziale w grze, która stanowi symulację tygodnia z życia firmy.

SKORZYSTAJ Z NOWOCZESNYCH SZKOLEŃ MICROSOFT OFFICE

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty szkoleń z zakresu obsługi programów Microsoft Office - najbardziej popularnego pakietu biurowego. Obecnie każdy z pracowników firmy przeszło 50% swojego czasu pracy spędza nad przygotowaniem różnego rodzaju dokumentacji, raportów czy pozyskiwaniem i przekazywaniem informacji. Wiele osób swoją wiedzę na temat aplikacji biurowych wyniosło ze szkoły kilka-, kilkanaście lat temu lub są samoukami. Jest to zdecydowanie za mało, aby efektywnie wykorzystywać możliwości Microsoft Office i pracy grupowej. Proponujemy rozbudowany program kursów utworzony na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych, po którym praca w aplikacjach biurowych na pewno będzie efektywniejsza, przyjemniejsza i szybsza. Cel szkoleń to zbudowanie jednolitej platformy wiedzy wszystkich pracowników umożliwiającej:

 • bardziej efektywną, grupową pracę nad dokumentami firmy,
 • stworzenie spójnych szablonów dokumentacji firmowej,
 • nadążanie za nowościami,
 • korzystanie z bardziej zaawansowanych narzędzi, usprawniających i ułatwiających pracę w programach Microsoft Office.

Tematyka szkoleń:

 • Microsoft Excel - różne poziomy zaawansowania,
 • analiza danych z wykorzystaniem Microsoft Office,
 • prezentacja biznesowa w Microsoft Powerpoint,
 • system zarządzania bazami danych na przykładzie Microsoft Access,
 • zarządzanie projektami z wykorzystaniem Microsoft Project,
 • tworzenie schematów biznesowych z wykorzystaniem Microsoft Visio.

DLACZEGO WARTO ROZWIJAĆ SIĘ Z NAMI?

 • Jesteśmy blisko naszych klientów, stąd znamy i rozumiemy ich potrzeby
 • Uczymy przez doświadczenie - przekazujemy tyle teorii, ile wymaga jej praktyka
 • Nasi trenerzy to sprawdzeni praktycy z wieloletnim doświadczeniem
 • W szkoleniach wykorzystujemy atrakcyjne gry edukacyjne
 • Nasza oferta jest bardzo szeroka, a szkolenia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb
 • Posiadamy doskonale wyposażone zaple cze szkoleniowe
 • Certyfikaty SEW potwierdzają nabyte umiejętności

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej www.sew-szkolenia.pl.

SEW-Eurodrive Polska Sp. z o.o.
www.sew-szkolenia.pl