Kompletna oferta klawiatur przemysłowych

| Prezentacje firmowe Artykuły

OEM Automatic jest przedstawicielem techniczno-handlowym firmy GETT, jednego z największych dostawców klawiatur przemysłowych oraz urządzeń służących wprowadzaniu danych do systemów komputerowych. Producent pod własną marką Indukey oferuje klawiatury przemysłowe. Kilka tysięcy pozycji katalogowych dostępnych na zamówienie sprawia, że jest to jedna z najszerszych ofert tego typu na rynku. GETT wykonuje również dowolne klawiatury zgodnie ze specyfikacją klienta oraz zapewnia dotykowe nakładki na monitory i standardowe klawiatury.

Kompletna oferta klawiatur przemysłowych

Jako dystrybutor firmy na terenie Polski, OEM Automatic dostarcza klawiatury przemysłowe w pełnym zakresie. Oferujemy klawiatury:

  • membranowe - to produkty przeznaczone do zastosowań w przemyśle - całkowicie płaskie (dzięki czemu łatwe do utrzymania w czystości), charakteryzujące się wysoką żywotnością. Mogą być wyposażone w najbogatszy zestaw akcesoriów, na przykład urządzenia wskazujące typu trackballe, touchpady czy joysticki, a także podświetlane diodami LED. Są produkowane w wersji wolno stojącej, do montażu panelowego oraz do montażu w szafach rack.
  • metalowe - powstały z myślą o aplikacjach wandaloodpornych. W zależności od potrzeb klienta mogą być wyposażone w trackball lub touchpad. Klawiatury te są dostępne w wersji bez klawiszy funkcyjnych F1...F12, co jest szczególnie przydatne w kioskach internetowych.
  • szklane klawiatury pojemnościowe - przeznaczone są do aplikacji, w których utrzymanie higieny jest priorytetem. Mogą być wykorzystane w wersji do montażu panelowego lub biurkowej, także bezprzewodowej. Oferowane są również z touchpadem. Mogą być wyposażone w czujnik zabrudzenia, który poinformuje użytkownika o konieczności wyczyszczenia.

KLAWIATURY SILIKONOWE

Najszybciej rozwijająca się grupa produktów to klawiatury silikonowe. Cechą charakterystyczną tych produktów są wystające klawisze, które wymagają mniejszej siły nacisku oraz mają większy skok klawisza w porównaniu z klawiaturami membranowymi. Dzięki temu komfort użytkowania jest porównywalny ze standardowymi klawiaturami.

Indukey produkuje dwie rodziny takich produktów. Jedną z nich są TKG - z aluminiowym panelem przednim oraz z silikonowymi przyciskami. Występują one w wersji do montażu panelowego lub w metalowej obudowie i mogą być wyposażone w trackball lub touchpad. Produkty te są przeznaczone do zastosowań przemysłowych.

Druga rodzina to klawiatury o stopniu ochrony IP68. Są one całkowicie pokryte silikonem uodporniającym je na skutki działania pyłu czy wody. Cechy te, w połączeniu z wysoką odpornością na standardowe środki dezynfekujące, sprawiają, że są to rozwiązania dostosowane do restrykcyjnych wymagań rynku medycznego, farmaceutycznego i spożywczego.

Klawiatury te mogą być wyposażone w urządzenie wskazujące typu touchpad lub mousestick. Oferowane są w wersji podświetlanej, z powłoką antybakteryjną, lakierowaną elektroniką - do stosowania w agresywnych środowiskach oraz do strefy ATEX. Rodzina tych klawiatur została poszerzona o myszkę komputerową o klasie ochrony IP68, z trzema przyciskami standardowymi i dwoma dodatkowymi do przewijania tekstu o funkcjonalności kółka w standardowej myszce.

NOWOŚĆ!

Najnowszym produktem firmy Indukey jest klawiatura TKG-107-Touch-IP68-White-Mag-Backl. Pochodzi z najbardziej zaawansowanej linii InduProof Pro. Jest to najlepiej wyposażana klawiatura. Ma 107 klawiszy z wydzielonym blokiem numerycznym i wbudowany pojemnościowy touchpad. Jest całkowicie pyło- i wodoszczelna, ma stopień ochrony IP68.

Produkt ma podświetlanie, które można regulować, oraz przycisk do zablokowania klawiatury - przydatny w trakcie czyszczenia. Wbudowane magnetyczne uchwyty ułatwiają montaż. Klawiatura ta została stworzona do pracy w aplikacjach, gdzie zachowanie sterylności jest najwyższym priorytetem. Jednocześnie jest wygodna w pracy.

KLAWIATURY NA ZAMÓWIENIE

Firma GETT wykona dowolną klawiaturę zgodnie z Państwa projektem. Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na dokonanie modyfikacji istniejącej klawiatury, wprowadzenie tak prostych zmian, jak umieszczenie logo firmy na klawiaturze, wykonanie dowolnej wersji językowej czy też zmianę długości kabla przyłączającego lub koloru produktu, a także wyposażenie w urządzenie wskazujące typu trackball, touchpad bądź joystick.

Nasi inżynierowie zaprojektują specjalnie dla Państwa całkowicie nowe urządzenie: z wbudowanym monitorem, dowolną liczbą klawiszy, dodatkowymi wskaźnikami diodowymi. Ponadto, poza standardowymi protokołami komunikacyjnymi, takimi jak USB i PS2, panele mogą być wyposażone w protokół CAN oraz wiele innych.

Możemy Państwu dostarczyć klawiatury wykonane w technologii membranowej, silikonowej lub metalowej, podświetlane lub podgrzewane. Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu klawiatur i z pewnością zaproponują rozwiązanie, które spełni Państwa oczekiwania.

Dominik Tabor
OEM Automatic

www.klawiatury.com.pl