Przewody firmy Balluff do trudnych warunków

| Prezentacje firmowe Artykuły

Przewody pracujące w bezpośrednim sąsiedztwie prac spawalniczych narażone są na działanie wysokich temperatur czy wpływ gorących odprysków spawalniczych. Zastosowanie tradycyjnych przewodów w takim środowisku nie jest możliwe, gdyż stają się one bezużyteczne w bardzo krótkim czasie. Aby skutecznie realizować trwałe połączenia w tych skrajnie agresywnych miejscach, firma Balluff przygotowała ofertę przewodów BCC odpornych na najtrudniejsze warunki. Imponujące właściwości tych produktów sprawdzaliśmy podczas rozległych i długotrwałych testów przeprowadzonych w istniejących aplikacjach.

Przewody firmy Balluff do trudnych warunków

Wszechstronność zastosowań gwarantuje pięć rodzajów przewodów wykonanych z różnych materiałów. Przewody w oplocie z włókna szklanego lub stali nierdzewnej nadają się do zastosowań w tłoczniach i obrabiarkach. Przewody z izolacją wykonaną z silikonu oraz teflonu (PTFE) przeznaczone są do stosowania w obszarach spawania.

Przewody niezawierające silikonu mogą być wykorzystywane w obszarach spawania, w których stosowanie silikonu nie jest dopuszczone. Przewody te spełniają te same wymagania techniczne. Wszystkie przewody są przeznaczone do pracy w ekstremalnych warunkach i wytrzymują setki tysięcy cykli spawania.

BALLUFF Sp. z o.o.
www.balluff.pl