Obudowy marki Kradex - kompleksowa oferta dla branży przemysłowej

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma Kradex istnieje od 1985 roku i jest największym w Polsce producentem obudów z tworzyw sztucznych dla potrzeb elektroniki. Nasze produkty dostarczamy do ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych, zaś oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów hermetycznych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych i wielu innych wyrobów. Dodatkowo posiadamy własną narzędziownię, biuro projektowe oraz magazyny zapewniające stały dostęp do asortymentu.

Obudowy marki Kradex - kompleksowa oferta dla branży przemysłowej

NOWY PRODUKT WYMAGA INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA

Oprócz oferowanych wyrobów gotowych możemy także zaprojektować detal, wykonać formę wtryskową oraz rozpocząć produkcję wyprasek. Standardowo nasze obudowy produkowane są z polistyrenu (PS) lub z ABS w kolorze czarnym i jasnoszarym. Odpowiedni dobór materiałów, nowoczesne wtryskarki oraz sprawdzone źródła zaopatrzenia w surowce dają w efekcie produkt najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnej cenie.

Obecnie posiadamy 13 wtryskarek o łącznej średniej wydajności 20 tys. obudów na dobę, jesteśmy więc w stanie szybko zrealizować nawet bardzo duże zamówienia. Realizując zamówienia indywidualne, zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów. Umożliwiamy wybór nie tylko rodzaju materiału, ale również koloru (np. polipropylen - PP, PC, ABS, noryl).

Nasza wiedza i posiadana technologia umożliwiają stworzenie wypraski dokładnie takiej, jakiej potrzebuje klient i oczekuje współczesny rynek. Przy większych zamówieniach oferujemy korzystne rabaty. Gwarantujemy ciągłość dostaw produkowanych przez nas obudów oraz ich wysoką jakość także przy dużych ilościach.

PILNIE POTRZEBUJĄ PAŃSTWO MAŁEJ DOSTAWY DO PRODUKCJI LUB SKLEPU?

Posiadamy zaplecze magazynowe bezpośrednio na terenie zakładu produkcyjnego. Dzięki łącznej powierzchni magazynowej ponad 1000 m² (kubatura 3000 m²) utrzymujemy wysokie stany magazynowe. Rozbudowaliśmy magazyny, aby zapewnić jeszcze większą dostępność produktów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że każde małe i średnie zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin. Nowa siedziba zaś, którą niebawem otworzymy, zapewni lepszy komfort prac i rozmów z naszymi klientami.

LEPSZA JAKOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW TO WIĘKSZA KONKURENCYJNOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW

Nasz park maszynowy powiększyliśmy o nowoczesną wtryskarkę Arburg Golden Edition 320 z pakietem oszczędzającym energię, półautomatyczną zgrzewarkę obudów Smipack a także obrabiarki: CNC DMG Mori ecoMill 1100 V oraz Accutex AM 32NZ. W 2015 roku zamieniliśmy folię zgrzewającą z PCV na bardziej wytrzymałą i estetyczną poliolefinę. Uzyskaliśmy certyfikat szczelności IP65 dla obudów hermetycznych a ostatnio także certyfikat odporności na uderzenie IK09 dla większości naszych produktów.

SOLIDNY PARTNER Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wciąż udoskonalanej technologii i własnej produkcji form wtryskowych jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Od początku istnienia firmy mamy własną narzędziownię, co pozwala na redukowanie kosztów i pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym od jego początku, a także na bardzo szybką i sprawną interwencję w razie potrzeby.

Oprócz rozwiązań technologicznych prowadzimy również wielokanałowe działania mające na celu poznanie potrzeb naszych klientów. Dużą wagę przywiązujemy także do jakości obsługi klienta. W 2015 roku w naszym zespole powitaliśmy nowego kierownika sprzedaży, który czuwa nad budowaniem relacji z naszymi odbiorcami.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Utrzymywanie wysokich stanów magazynowych i ciągłości produkcji zapewnia klientom natychmiastowy dostęp do asortymentu. Dopracowana logistyka obsługi i błyskawiczna wysyłka gwarantują szybkość dostawy. Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej jakości obsługi wypracowaliśmy przez lata mocną pozycję na rynku, zaufanie i szacunek odbiorców. Dotyczy to dużych firm, ale także mniejszych odbiorców, których doceniamy i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich wymaganiom.

Kradex
www.ex-con.pl