Przemysłowe sygnalizatory drogowe - Tline

| Prezentacje firmowe Bezpieczeństwo

Firma Sirena, która jest producentem sygnalizacji świetlno-dźwiękowej, zaproponowała nową serię przemysłowych sygnalizatorów drogowych Tline (typu semafor).

Przemysłowe sygnalizatory drogowe - Tline

Produkty te znajdują zastosowanie w halach przemysłowych do sygnalizacji w ruchu wózków widłowych, w myjniach samochodowych, parkingach i garażach. Sygnalizatory te charakteryzują się modułową budową, co oznacza możliwość dowolnego konfigurowania semafora w zależności od aplikacji i wymagań klienta.

Semafor składa się z dwóch rodzajów baz (jedno- lub dwumodułowa) oraz z modułów świetlnych LED, modułów dźwiękowych i modułów świetlno-dźwiękowych. Sygnalizator można skonfigurować tak, aby miał trzy moduły świetlne LED (o trzech różnych kolorach kloszy) lub dwa moduły świetlne LED z sygnałem dźwiękowym, czy też trzy moduły świetlne LED z sygnalizacja dźwiękową.

Występują dwie opcje napięcia zasilania sygnalizatora serii Tline, możemy go zasilać napięciem z zakresu 12/24VAC/DC lub 120/240 VAC. Semafor możemy zainstalować bezpośrednio na ścianie lub za pomocą wysięgnika rurkowego z adapterem z gwintem ½ NPT.

Dodatkową zaletą sygnalizatorów Tline jest możliwość ich zastosowania na zewnątrz, ponieważ mają wysoki stopień szczelności IP66 (z modułem dźwiękowych IP65), nowoczesny design oraz wysoki poziom widzialności z dużej odległości. Moduł dźwiękowy ma 64 dźwięki do wyboru, a maksymalne natężenie dźwięku, które jest regulowane potencjometrem, to 105 dB.

Sirena jako producent sygnalizatorów przemysłowych i oświetlenia dla branży motoryzacyjnej z ponad 40-letnim doświadczeniem posiada bardzo szeroką ofertę produktową.

Sygnalizatory przemysłowe firmy Sirena można podzielić na 8 grup: standardowe buczki , syreny i dzwonki oraz jednokolorowe sygnalizatory świetlne; modułowe sygnalizatory świetlno-dźwiękowe serii Mline, standardowe kolumny sygnalizacyjne, a wśród nich kolumny sygnalizacyjne dużych gabarytów o średnicy 136 mm; urządzenia alarmowe i ewakuacyjne do infrastruktury budynkowej, sygnalizatory drogowe; sygnalizatory i oświetlenie do wózków widłowych oraz sygnalizatory przeznaczone do stref zagrożonych wybuchem (również do stery 1 i 21). Ostatnią dosyć nową branżą, do której Sirena dostarcza lampy oświetlenia przeszkodowego jest lotnictwo cywilne.

SIRENA