E-direct - najlepsi gracze na rynku!

| Prezentacje firmowe

W zakładach przemysłowych, obok zaawansowanych urządzeń kontrolno-pomiarowych, stosowane są takie, których zakup, ze względu na prostą konstrukcję i zrozumiałą zasadę działania, nie wymaga szczegółowej analizy i doboru. Poznaj je w ofercie Endress+Hauser!

E-direct - najlepsi gracze na rynku!

SKLEP INTERNETOWY E-DIRECT Z NOWYMI, PRZYDATNYMI FUNKCJAMI

Fot. 1. Picomag: nowy przepływomierz EMF z Bluetooth

Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy wygodne, mobilne narzędzie - sklep internetowy E-direct. Teraz zakupy prostych przetworników pomiarowych, wskaźników, barier i innych komponentów systemu automatyki Endress+Hauser są wyjątkowo łatwe i przyjemne. Intuicyjny sposób składania zamówień pozwala na błyskawiczną ich realizację i dostawę już od 48 godzin, w atrakcyjnych cenach.

Za pomocą sklepu internetowego mogą Państwo przeglądać produkty Endress+Hauser z oferty E-direct w dowolnej chwili i miejscu. Nasz sklep internetowy E-direct jest bezpośrednio połączony z systemem SAP firmy Endress+Hauser, do którego automatycznie trafiają zamówienia zaraz po ich złożeniu. Aby proces odbył się szybko i sprawnie, konieczna jest jednorazowa rejestracja.

Daje ona dodatkowe korzyści, w tym m.in. zapamiętanie zawartości koszyka i powrotu do zakupów w późniejszym czasie. Inną, praktyczną zaletą jest możliwość wysłania nowego zamówienia, które zostało już zrealizowane w przeszłości. Jeżeli regularnie zamawiają Państwo te same przyrządy, to ta funkcja pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

PICOMAG - NAJMNIEJSZY PRZEPŁYWOMIERZ ELEKTROMAGNETYCZNY Z BLUETOOTH

Fot. 2. Wskaźnik RIA15 z obsługą protokołu HART

Postępująca optymalizacja procesów przemysłowych prowadzi do wzrostu zapotrzebowania na proste, bezobsługowe oraz niezawodne przyrządy pomiarowe o niewielkich rozmiarach. Nowy Picomag, mierząc nie tylko przepływ objętościowy cieczy przewodzących, ale także ich temperaturę, zaspokaja te potrzeby w sposób wyjątkowy.

Dzięki wbudowanemu Bluetooth i bezpłatnej aplikacji SmartBlue na urządzenia mobilne konfiguracja przyrządu jest wyjątkowo wygodna. Różnorodne sygnały wyjściowe, obejmujące także IO-link, pozwalają na łatwą integrację z systemami nadrzędnymi, czyniąc Picomag gotowym na wyzwania Przemysłu 4.0. Przyrząd otrzymał prestiżową nagrodę Reddot Design Award 2018 w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i jest już dostępny w sklepie E-direct.

NIVECTOR FTI26 - EKONOMICZNY SYGNALIZATOR POZIOMU MATERIAŁÓW DROBNOZIARNISTYCH I PROSZKÓW

Fot. 3. Nivector FTI26: rodzina nowych sygnalizatorów poziomu proszków i sypkich substancji drobnoziarnistych

Nowa sonda wyróżnia się małymi rozmiarami, ułatwiającymi montaż i podłączenie elektryczne, odpornością na oblepienie, bezobsługowością i unikatowo atrakcyjną ceną. FTI26 jest doskonałym zamiennikiem sygnalizatorów łopatkowych, które mają ograniczoną żywotność i wymagają okresowej obsługi.

Typowe przykłady zastosowania to: granulaty tworzyw sztucznych, detergenty, płatki śniadaniowe, cukier, przyprawy, mleko w proszku, kawa ziarnista i mielona, ziarna zbóż, nasiona, mąka, kukurydza, sucha karma dla zwierząt, zrębki drzewne itd.

Nowy Nivector posiada dopuszczenie do użytkowania w strefie zagrożenia wybuchem, jest dostarczany z deklaracją zgodności z dyrektywą bezpieczeństwa żywności 1935/UE/2004 i zastępuje w sklepie E-direct czujniki FTC968/968Z.

WSKAŹNIK RIA15 Z HART - NOWA ODSŁONA

Wskaźnik procesowy RIA15 odczytuje sygnał pomiarowy z wysoką rozdzielczością i dokładnością, a następnie wyświetla jego wartość na podświetlanym ekranie za pomocą cyfr i wskaźnika słupkowego. Można go zastosować m.in. w nastawniach, szafach sterowniczych, laboratoriach, jak również do zabudowy obiektowej w zakładach przemysłowych.

RIA15 jest dostępny w sklepie E-direct już od 130 EUR oraz jako akcesorium w jednej dostawie z radarową sondą poziomu cieczy Micropilot FMR20 lub sondą hydrostatyczną poziomu cieczy Waterpilot FMX21.

W obu przypadkach RIA15 umożliwia wyświetlanie menu użytkownika sondy, wykonanie jej uruchomienia i diagnostyki bez konieczności stosowania dodatkowego programatora. Dzięki temu zwiększasz komfort pracy i obniżasz koszty.

Endress+Hauser