Poznaj roboty współpracujące w jeden dzień

| Seminarium Artykuły

Serdecznie zapraszamy na jednodniowe seminaria „Poznaj roboty współpracujące w jeden dzień”, na których przedstawimy czym są roboty współpracujące Universal Robots.

Poznaj roboty współpracujące w jeden dzień

Na każdym wydarzeniu do dyspozycji uczestników zostanie oddanych kilka robotów współpracujących Universal Robots, na których grupa 15-20 osób będzie mogła przeprowadzić ćwiczenia praktyczne, mające na celu zapoznania uczestników z procesem tworzenia algorytmu programu oraz poruszaniu się w środowisku graficznym robota Polyscope. W czasie spotkania przewidziana jest godzinna przerwa na lunch. W wydarzeniu będą uczestniczyli inżynierowie z firmy Elmark Automatyka oraz bezpośredni przedstawiciele producenta robotów odpowiedzialni za sprzedaż na terenie Polski. 

Harmonogram seminarium:

9:15 – 9:30 rejestracja uczestników 
9:30 – 10:30 przedstawienie firmy Elmark Automatyka oraz Universal Robots. Zastosowania Universal Robots w praktyce. Czemu robotyzacja produkcji jest już dostępna dla małych i średnich przedsiębiorstw.
10:30 – 10:45 przerwa kawowa.
10:45 – 12:00 pokaz przygotowanych aplikacji na robotach UR, praktyczne zastosowanie cobotów UR.
12:00 – 12:45 lunch.
12:45 – 12:55 losowanie nagród.
12:55 – 14:00 ćwiczenia praktyczne z robotami Universal Robots, dla początkujących i zaawansowanych.

W celu rejestracji zapraszamy na stronę https://www.elmark.com.pl/centrum-wiedzy/seminarium/poznaj-roboty-wspolpracujace-w-jeden-dzien