PowerWalker – zasilanie w przemyśle

| Prezentacje firmowe Zasilanie, aparatura nn

Marka PowerWalker z każdym dniem staje się coraz popularniejsza. Chcąc zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, producent stale poszerza swoje portfolio, oferując innowacyjne rozwiązania i funkcjonalności. Dzięki temu dystrybucyjna oferta firmy Impakt powiększyła się o kolejne modele zasilaczy awaryjnych przeznaczonych do wykorzystania w przemyśle.

PowerWalker – zasilanie w przemyśle

PowerWalker jest profesjonalnym i mającym wieloletnie doświadczenie dostawcą UPS-ów, inwerterów oraz regulatorów napięcia. Niemiecki producent oferuje bardzo duże portfolio, które zawiera ponad 300 produktów, w więcej niż 30 seriach. PowerWalker w swoim katalogu ma urządzenia domowe, biurowe, serwerowe, a także rozwiązania przemysłowe, dlatego niemal każdy klient znajdzie tu odpowiedź na swoje wymagania. Przez ostatnie lata producent rozszerzał portfolio produktowe o zaawansowane urządzenia, a także zwiększał moc produkowanych UPS-ów, która na dzień dzisiejszy sięga nawet 800 kVA.

Oprócz najwyższej jakości produktów niezwykle ważna jest kompleksowa obsługa. Dlatego firma Impakt, będąca wyłącznym importerem UPS-ów marki PowerWalker, pełni także funkcję serwisu i zapewnia doradztwo techniczne oraz wsparcie posprzedażowe. We współpracy z producentem gwarantuje również pomoc w tworzeniu projektów oraz możliwość wsparcia przy ich wdrożeniu. Ścisła współpraca producenta z dystrybutorem umożliwia kreowanie indywidualnych rozwiązań, które obejmują przygotowanie modułów bateryjnych na stelażu na akumulatory lub w szafie wolno stojącej, dopasowanej do określonych potrzeb projektu.

UPS przemysłowy do zadań specjalnych

UPS-y z serii VfiCPG 3/3 PF1 zostały zaprojektowane z myślą o podtrzymaniu zasilania w przedsiębiorstwach przemysłowych. Zasilacze charakteryzują się niezwykle wysoką efektywnością, która w trybie sieciowym utrzymuje się na poziomie 95,5%, a w trybie ekonomicznym sięga nawet 98,5%. Urządzenia gwarantują małe zakłócenia harmoniczne i precyzyjną regulację napięcia (maksymalne odchylenie wynosi 1 procent). Ponadto aktywna korekcja współczynnika mocy jest zapewniona dla każdej fazy osobno.

skład serii wchodzi dwanaście 3-fazowych modeli o mocy od 10 do 80 kVA, przy współczynniku mocy wynoszącym PF 1.00. Modele z zakresu od 10 do 40 kVA występują w wersji z bateriami lub bez, a w urządzeniach z przedziału od15 do 80 kVA przewidziano możliwość regulacji liczby baterii w szeregu – od 32 do 40 sztuk. Każdy produkt w serii wzbogacony został o 3-stopniową, konfigurowalną ładowarkę, której natężenie wynosi od 1 do 12 A. Produkty przygotowane są do pracy z wolno stojącymi akumulatorami, ale wyposażono je także w opcjonalne, specjalne moduły bateryjne. Producent przewiduje możliwość pracy równoległej do trzech urządzeń tej samej mocy, co w praktyce daje szansę uzyskania rozwiązania o mocy nawet 240 kVA.

Wszystkie UPS-y serii VfiCPG 3/3 PF1 zostały wyposażone w kartę komunikacyjną SNMP, porty EPO, RS232, USB, a także styki dry contact, dotykowy kolorowy wyświetlacz 4,3" i wbudowane złącze serwisowe bypass. Są zgodne z IEC 62040-3 i klasyfikowane jako VFI-SS-111. Producent oferuje dodatkowo możliwość dokupienia karty Modbus lub AS400 oraz czujnika kontroli parametrów środowiska EMD dla modułu SNMP. Całości dopełnia wyjątkowo wysoki współczynnik mocy wyjściowej, zastosowany przy niecodziennym rozmiarze i atrakcyjnej cenie urządzenia.

 

Impakt
www.impakt.com.pl