IPS-UPS – profesjonalnie i z pasją

| Prezentacje firmowe Zasilanie, aparatura nn

Od 2014 r. w Polsce działa IPS-UPS jako dostawca UPS-ów telekomunikacyjnych i przemysłowych o mocy do 10 kVA. Od początku strategia sprzedaży polegała na budowie siatki dystrybucji poprzez hurtownie branżowe. Dzięki temu – oraz dzięki współpracy z instalatorami – wypracowaliśmy stałą ofertę towarów, dostępnych w ilościach hurtowych z nowego magazynu wysokiego składowania w Zabrzu.

IPS-UPS – profesjonalnie i z pasją

W wyniku rozmów z klientami i odpowiadając na ich potrzeby, IPS-UPS rozwinął kilka nowych produktów, które zostały wprowadzone do oferty.

Najbardziej charakterystycznymi z nich, wyróżniającymi nas na tle konkurencji, są UPS-y DC (napięcie/prąd stały) z serii RouterUPS. Seria ta – jak sama nazwa wskazuje – jest przeznaczona dla sprzętów sieciowych/telekomunikacyjnych. Ma estetyczny wygląd, dzięki któremu może stać obok innych urządzeń, a długi czas podtrzymania zapewniają nowoczesne akumulatory litowo-jonowe.

 
Fot. 1 RouterUPS
 
Fot. 2 LiftUPS
 
Fot. 3 RTS-LI

Drugą serią, wprowadzoną pod koniec roku 2019, a rozwijaną w roku 2020, jest LiftUPS, zaprojektowana idealnie do kaset sterowniczych maszyn wyciągowych (windy, schody). Zapewnia podtrzymanie układu sterowania, komunikacji oraz otwarcie drzwi na najbliższym piętrze.

Od początku istnienia najpopularniejszą serię stanowi przemysłowa seria TS1-LI/RTS-LI, którą możemy instalować jako wolno stojącą lub w formie RACK 19". Dla zapewnienia najwyższej jakości, akumulatory montowane są w Polsce przez nasz serwis, co daje pewność, że pozostają sprawne, a urządzenia zostały przetestowane przed wysyłką.

Ofertę UPS uzupełnia seria IPS-BAT, czyli akumulatory przemysłowe AGM VRLA (żywotność 6‒9 lat wg EURO-BAT), o popularnych pojemnościach 5, 7, 9, 12, 26 i 40 Ah.

IPS-RACK z kolei to seria szafek RACK 19" wolno wiszących 4 U‒15 U wraz z akcesoriami. System ten pozostaje przydatny zarówno w popularnym obecnie monitoringu CCTV, jak i w infrastrukturze sieciowej.

Najnowszym produktem w ofercie jest IPSPV. W dobie wszechobecnej fotowoltaiki ten sektor urządzeń uzupełnia linia IPSPV33, czyli inwertery sieciowe do produkcji energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych w domach lub budynkach firmowych. Ich moce to 4‒10 kW – działanie można monitorować przez smartfon.

 
Fot. 4 RACK
 
Fot. 5 IPSPV

Cała oferta dostępna jest na www.ips-ups.eu.

 

WAKS Sp. z o.o.
info@ips-ups.eu, www.waks.pl