Wysokiej jakości konstrukcja i elegancki design

| Prezentacje firmowe PLC, HMI, Oprogramowanie

Firma Beckhoff oferuje zintegrowane rozwiązania do ochrony przeciwwybuchowej wraz z nowym portfolio komponentów, które umożliwiają pracę aż do strefy 0/20. Są wśród nich panele operatorskie i komputery panelowe CPX, a także nowe terminale EtherCAT z serii ELX, z iskrobezpiecznymi interfejsami urządzeń polowych do strefy Ex 0/20. Do tego dochodzi oprogramowanie sterujące TwinCAT z licznymi interfejsami specyficznymi dla technologii procesowej.

Wysokiej jakości konstrukcja i elegancki design

CPX: intuicja i wydajność

Seria CPX do stosowania w strefie Ex 2/22 – oferuje szeroki wybór formatów ekranów, rozmiarów, opcji instalacji i funkcji. Zakres formatów obejmuje wersje 15-calowe (4:3), 19-calowe (5:4) i 21,5-calowe (panoramiczne 16:9). Oznacza to, że aplikacje w przemyśle przetwórczym mogą odtąd korzystać z zaawansowanej pojemnościowej technologii wielodotykowej, umożliwiającej realizację intuicyjnych koncepcji obsługi i rozmaitych funkcji.

Aby zapewnić spełnienie wszystkich wymagań aplikacyjnych, zarówno seria CPX29xx, jak i CPX39xx obejmuje panele sterowania do integracji z szafami sterowniczymi, a także samodzielne panele o stopniu ochrony IP65 do montażu na ramieniu. To samo dotyczy bezwentylatorowych komputerów panelowych z serii CPX27xx i CPX37xx. Wyposażone, energooszczędne procesory Intel Atom zapewniają niezawodne i wydajne sterowanie systemem.


Beckhoff Automation
tel. 22 750 47 00
info@beckhoff.pl
www.beckhoff.pl