Systemy robotyczne triflex - konfiguracja w zależności od trajektorii

W aplikacjach 3D, ruchy obrotowe i wahliwe są częścią codziennego życia. Wymagane są tutaj e-prowadniki, które bezpiecznie prowadzą i chronią przewody do robotów. e-prowadnik triflex R (TRE, TRC i TRL) został opracowany specjalnie dla wymagających robotów przemysłowych. Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli zapoznać się z systemami robotycznymi triflex.

Posłuchaj
00:00

Dzięki dużej absorpcji siły rozciągającej i wysokiej elastyczności, e-prowadnik umożliwia obrót o około ± 10 ° na ogniwo prowadnika podczas skomplikowanych ruchów na osiach pionowych.

Więcej na content.communication.igus.net

Zobacz więcej w kategorii: Prezentacje firmowe
Bezpieczeństwo
LVD: między ryzykiem a zagrożeniem. Dyrektywa definiująca bezpieczeństwo urządzeń elektrycznych
Silniki i napędy
MMR Group TransComfort wdraża bezpieczne rozwiązanie napędowe dla przemysłu spożywczego
Komunikacja
System Turck excom: nowy standard komunikacji i instalacji w strefach ATEX
Obudowy, złącza, komponenty
Koniec ery dużych szaf? Jak IO-Link zmienia architekturę automatyki przemysłowej
Przemysł 4.0
Curt JOA wykorzystuje ctrlX AUTOMATION w produkcji biodegradowalnych wyrobów z celulozy
Obudowy, złącza, komponenty
Nowa koncepcja oświetlenia 24 V firmy Steinel do zastosowań zewnętrznych
Zobacz więcej z tagiem: Roboty
Gospodarka
Polimery dla robotyki mobilnej
Gospodarka
NEURA Robotics z rekordowym finansowaniem na rozwój platformy Physical AI
Informacje z firm
Autonomiczne wózki AMR zautomatyzowały transport podgrzewanych zbiorników z reaktywnym klejem

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów