MultiProjekt - wspieramy Twój biznes

| Prezentacje firmowe Artykuły

Od dwudziestu lat MultiProjekt wdraża innowacje w świecie automatyki przemysłowej, wytyczając nowe ścieżki dla przyszłości produkcji. Nasza pasja i zaangażowanie w automatyzację oraz robotyzację przemysłu spełnia najwyższe standardy w branży. Nie tylko dostarczamy technologię – pomagamy ją wdrożyć i zrozumieć.

MultiProjekt - wspieramy Twój biznes

Nasza działalność wykracza poza granice sprzedaży. Współpracujemy z ośrodkami edukacyjnymi, od szkół po uczelnie wyższe, dzieląc się wiedzą i inspirując kolejne pokolenia do odkrywania potencjału, jaki kryje w sobie automatyzacja. Organizujemy także szkolenia dla firm, zarówno stacjonarne, jak i online, które są mostem łączącym teorię z praktyką.

Wyróżniamy się na rynku specjalistycznym doradztwem technicznym. Nasi eksperci, zawsze gotowi służyć pomocą, przekraczają tradycyjne ramy obsługi klienta, oferując rozwiązania skrojone na miarę wyzwań, z jakimi mierzą się nasi partnerzy. Nieustanne dążenie do doskonałości i ciągłe szkolenia pozwalają nam dotrzymać kroku dynamicznie zmieniającemu się światu automatyki i robotyki.

Jesteśmy obecni na terenie całej Polski, z oddziałami położonymi w kluczowych maiastach oraz z partnerami w Ukrainie, Rumunii i na Łotwie. Jako wyłączny dystrybutor marek takich jak Weintek, Trio Motion i Fatek dostarczamy najlepsze rozwiązania, które przekładają się na realne korzyści dla naszych klientów.

Oferta Multiprojekt – synteza innowacyjności i niezawodności

Panele HMI Weintek: produkty firmy Weintek należą do czołówki paneli operatorskich na świecie. Łączą wysoką rozdzielczość ekranu z bogactwem funkcji, oferując produkty od ekonomicznych po modele zaawansowane. Wszystkie zapewniają łatwą integrację z innymi urządzeniami dzięki szerokiej gamie protokołów komunikacyjnych.

Sterowniki PLC Fatek: charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości, prostotą programowania i stabilnością w działaniu. Zapewniają ciągłość procesów produkcyjnych, zwiększając bezpieczeństwo i efektywność operacyjną dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły wejść i wyjść.

Silniki Liniowe LinMot: oferują wyłącznie elektryczny ruch liniowy, bez mechanicznych przekładni czy pasów napędowych. Pozwala to zapewnić precyzję, oszczędność miejsca i zwiększoną wydajność produkcyjną. Silniki składają się z magnetycznego slidera i statora, co gwarantuje doskonałą kontrolę ruchu.

4-osiowe roboty SCARA Trio Motion: zapewniają wysoką precyzję i stabilność. Przeznaczone są do zadań powtarzalnych.

Coboty NEURA Robotics: skonstruowano je z myślą o współpracy z ludźmi. Wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami poznawczymi, otwierając nowe możliwości w automatyzacji.

Serwonapędy Trio Motion: zapewniają wysoką dynamikę i precyzję w sterowaniu ruchem, idealnie pasując do zaawansowanych systemów automatyki. Serwowzmacniacze Trio należą do jednych z najmniejszych dostępnych na rynku, osiągając szerokość od 38 do 65 mm. Dodatkowo istnieje możliwość montowania napędów tuż obok siebie, ze szczeliną o szerokości zaledwie 1 mm. Produkty Trio pozwalają zaoszczędzić dużo cennego miejsca.

Switche Teltonika: oferują niezawodność w krytycznych zastosowaniach przemysłowych z łatwością zarządzania i elastycznością instalacji. Charakteryzuje je szeroki zakres obsługiwanych napięć zasilania: od 9 do 30 V.

Multiprojekt to nie tylko dystrybucja...

Nasza działalność nie kończy się na dystrybucji. Jesteśmy również twórcami produktów, które poszerzają horyzonty w produkcji i automatyzacji.

Oprogramowanie Symulacyjne Simultus: to zaawansowane oprogramowanie umożliwiające symulację szerokiego zakresu urządzeń. Umożliwia podłączenie do rzeczywistego sterownika PLC i HMI, oferując pełną symulację konstrukcji mechanicznej oraz programów sterujących. Import modeli 3D z popularnych programów CAD i gotowe przykłady edukacyjne pozwalają na testowanie projektów przed realizacją, minimalizując ryzyko i koszty.

System MES OmniMES: ten system realizacji produkcji jest dostępny przez przeglądarkę internetową. Ułatwia zarządzanie i monitorowanie procesów produkcyjnych, zwiększając efektywność operacyjną i przyspieszając identyfikację problemów w produkcji.

Roboty modułowe: ich najważniejszą zaletą jest możliwość konfiguracji w różne układy, w zależności od specyficznych wymagań aplikacji – od prostych konfiguracji z kilkoma osiami po pełne zestawy z systemem sterowania i teach pendantem. Nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb zarówno standardowych, jak i specjalistycznych, oferując elastyczność oraz szybkie wdrożenie.

– Prowadzimy również usługi audytorskie. Jako firma doświadczona w doradztwie i sprzedaży komponentów automatyki przemysłowej zapewniamy audyty, które dostarczają precyzyjnych analiz, identyfikując kluczowe obszary doskonalenia w firmie przemysłowej.

Firma MultiProjekt wspiera rozwój i efektywność przedsiębiorców na różnych płaszczyznach. Dystrybuujemy najlepsze i najbardziej innowacyjne komponenty automatyki z całego świata, szkolimy, doradzamy, tworzymy produkty, a także prowadzimy audyty. Nasze usługi to nie tylko sprzedaż komponentów, ale wsparcie na całym etapie wdrożeniowym i powdrożeniowym.

 

Multiprojekt Automatyka
www.multiprojekt.pl