Co może kamera na podczerwień?

| Technika

Firma InfiRay koncentruje się na opracowywaniu całkowicie autorskich technologii termowizyjnych w podczerwieni i wytwarzaniu produktów dla branż przemysłowych.

Co może kamera na podczerwień?

Marka dostarcza klientom na całym świecie profesjonalne i konkurencyjne produkty oraz rozwiązania do obrazowania termicznego w podczerwieni. Jej portfolio obejmuje przede wszystkim detektory IRFPA, moduły termowizyjne oraz kamery termowizyjne i imagery

W różnych scenariuszach zastosowań InfiRay zapewnia sprzęt do pomiaru temperatury pracy urządzeń, testów produktów, wykrywania defektów itp. – zwłaszcza w branżach produkcyjnej i metalurgicznej.

takich działaniach, jak: monitorowanie temperatury tłoczenia sztuk i form oraz kontrola szafy sterowniczej, stanowiąc niezbędny element wyposażenia warsztatów tłoczenia, spawalniczych, malarskich i montażowych, działów testowych i ogólnie w procesach produkcyjnych.

W przemyśle metalurgicznym z kolei kamery można wykorzystywać do: wykrywania online defektów pieca, w tym koksowniczego i hutniczego, rurociągu parowego, ogniotrwałego pieca obrotowego i materiałów ogniotrwałych, a także monitorowania temperatury pieca, rurociągu, wylotu gorącego powietrza oraz procesów hartowania i walcowania na gorąco rur stalowych.

Głównymi zaletami przemysłowych produktów InfiRay do pomiaru temperatury w podczerwieni są zdolność do monitorowania w każdych warunkach pogodowych, wyświetlanie danych w czasie rzeczywistym i automatyczny alarm. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową, zachęcamy też do wysyłania ewentualnych pytań na adres: xrli@iraytek.com lub sales@infiray.com.

 

InfiRay
www.infiray.com