Warsztaty Inteligentna Analiza Danych

| Wydarzenia

Praktyczne Warsztaty Inteligentna Analiza Danych organizowane przez VIX Automation i GE Intelligent Platforms cieszyły się dużą popularnością!

Warsztaty Inteligentna Analiza Danych

W poprzednim tygodniu VIX Automation wraz z GE Intelligent Platforms miało przyjemność gościć prawie czterdziestu uczestników na organizowanych wspólnie warsztatach - Inteligentna Analiza Danych. Wydarzenie odbyło się w dwóch lokalizacjach, a mianowicie w Warszawie i Krakowie.
Była to pierwsza edycja takich warsztatów organizowana w naszym kraju, które cieszą się dużą popularnością na całym świecie, czego dowodem może być ponad 45 lokalizacji, w których nie zabrakło chętnych aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu oprogramowania Proficy.

Warsztaty były doskonałą okazją dla uczestników z 27 firm z całej Polski, aby na specjalnie przygotowanych laptopach rozwiązać przygotowane ćwiczenia. Pracownicy VIX Automation chętnie udzielali odpowiedzi na nurtujące uczestników pytania i służyli pomocą i wsparciem w rozwiązywaniu przygotowanych zadań.

Więcej informacji o tematyce warsztatów oraz materiały dotyczące poszczególnych ćwiczeń znajdziecie Państwo na stronie www VIX Automation