zenon Energy Edition – wyróznienie na targach ENERGETAB 2011.

| Wydarzenia

Firma COPA-DATA Polska która po raz pierwszy znalazła się wśród grona wystawców Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB, została uhonorowna w konkursie na najbardziej wyróżniający się produkt targów.Oprogramowanie zenon Energy Edition zdobyło uznanie komisji,której przewodniczyli: mgr.inż.Tomasz Kołakowski(Komisja Konkursowa) oraz mgr.inż.Ryszard Migdalski(Przewodniczący Komitetu Programowo-Organizacyjnego

zenon Energy Edition – wyróznienie na targach ENERGETAB 2011.

Doceniono nową markę.

Tegoroczna, 24-ta już edycja targów Energetab w Bielsku-Białej, okazała się bardzo owocnym wydarzeniem dla producenta oprogramowania HMI/SCADA firmy COPA-DATA.Stoisko firmy, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wpływ na to miał z pewnością niebanalny wygląd stoiska oraz zaprezentowana na czterech monitorach, przyciągająca wzrok wizualizacja, elektrowni wiatrowej. Najbardziej jednak nieoczekiwanym i miłym akcentem było przyznanie wyróżnienia dla oprogramowania zenon Energy Edition.

,,Do konkursu zgłosiliśmy się przekonani o wysokiej jakości i innowacyjności zenon’a, jednak z bardzo umiarkowną wiarą w sukces’’, mówi Urszula Bizoń-Żaba, Marketing Manager/Z-ca Dyr.Gen. w CD-Polska.

,,Firma COPA-DATA posiada światowe referencje, ponad 10 tysięcy implementacji w branży energetycznej, niezbędne certyfikaty( w tym KEMA dla sterownika Client Driver, komunikującego się ze standarem IEC 61850), jednak wśród 52 firm zgłoszonych do konkursu znalazły się znane marki istniejące na rynku polskim czasem od kilku dekad oraz ogromne światowe koncerny, jak MERCEDES – BENZ. Historia COPA-DATA w Polsce w porównaniu z nimi jest relatywnie krótka(przyp.Marzec 2011 – Otwarcie biura COPA-DATA Polska). Tym bardziej nagrodzenie zenon’a Energy Edition kolejny raz potwierdza jak wysokiej jakości jest produkt oferowany przez firmę COPA-DATA’’, mówi Pani Urszula Bizoń-Żaba.