Już od wiosny dostępna rodzina produktów zenon 7

| Wydarzenia

Aby przygotować naszych Klientów na przyszły rozwój, zmiany w przemyśle i budowie instalacji, dokonaliśmy restrukturyzacji portfolio oferowanych przez nas produktów. Począwszy od wiosny 2012 roku, proponujemy zróżnicowany zakres produktów z: zenon Logic, zenon Operator, zenon Supervisor i zenon Analyzer, składający się na rodzinę produktów zenon.

Już od wiosny dostępna rodzina produktów zenon 7

Wszystko, czego Państwo potrzebują to: rodzina produktów zenon

Oprogramowanie zenon 7 zostało wyposażone w około 230 nowych funkcjonalności oraz nowe w pełni ze sobą zintegrowane programy.


zenon Analyzer - Dynamiczne raportowanie

zenon Analyzer można w prosty sposób zainstalować, skonfigurować i zintegrować z już istniejącymi instalacjami. Może on bez problemu odczytywać, przetwarzać i analizować dane ze wszystkich zautomatyzowanych obiegów produkcyjnych w instalacji oraz z wielu innych źródeł danych – także z wpisywania ręcznego. Użytkownik nie tylko otrzymuje kompleksowe informacje w czasie rzeczywistym, ale też uzyskuje kompletny obraz statusu produktywności w strukturach swojego zakładu.

zenon Supervisor – Ergonomia to przyszłość!

Dzięki oprogramowaniu zenon Supervisor nie tylko masz możliwość korzystania z szybkiej i niezawodnej automatyki, ale także dysponujesz doskonałym narzędziem do wprowadzenia ergonomii do wszystkich swoich projektów. Począwszy od projektów inżynieryjnych, przez obsługę, kończąc na konserwacji. Dzięki sprawdzonej zasadzie „parametryzacji zamiast programowania” możliwe jest skrócenie czasu inżynieryjnego nawet o 80%. Wszechstronne możliwości komunikacyjne, prosty dostęp przez przeglądarkę internetową oraz szybka i łatwa integracja dowolnego potrzebnego osprzętu – to wszystko dostępne jest od razu po zakupie oprogramowania zenon Supervisor.

zenon Operator – Lepsza wydajność

zenon Operator, będąc innowacyjnym oprogramowaniem interfejsu HMI, oferuje pełne wsparcie technologii Multitouch, która zapewnia prostą i niezawodną obsługę. Umożliwia proste przełączanie się między językami, jednostkami i układem kolorów w trakcie pracy urządzeń. Dzięki zenon Operator istnieje możliwość nie tylko zdalnego prostego i bezpiecznego zarządzania osprzętem, ale także implementacji technologii ponownego wczytywania zapewniającej wprowadzanie zmian do projektu bez konieczności zatrzymywania instalacji w trakcie pracy.

zenon Logic – zintegrowany system PLC

Narzędzie do doskonałego symulowania projektu. Platforma zenon wykorzystuje zenon Logic, aby dzięki doskonałej symulacji przedsięwzięcia zaoszczędzić czas i energię zużywane w trakcie rozruchu i zmian wprowadzanych w projekcie. Aby przetestować koncepcję, wystarczy przełączyć się w tryb testowy. zenon Logic dokonuje wówczas symulacji sterownika PLC i oferuje realistyczne wartości podczas testowania. Można natychmiast zobaczyć, jak działa projekt na instalacji i poprawić wszelkie błędy, zanim zostanie on wdrożony. Będąc wydajnym środowiskiem programowania zgodnym z IEC 61131-3, zenon Logic oferuje najpowszechniej wykorzystywane języki programowania (IL, ST, LD, FBD/CFC i AS).

Oprogramowanie zenon Pharma Edition

Przemysł farmaceutyczny będzie musiał w nadchodzących latach sprostać wielkim wyzwaniom. Coraz ważniejsze stają się wydajność i zdolność produkcyjna. To z tego powodu, wraz z pakietem zenon 7, firma COPA-DATA oferuje teraz także edycję oprogramowania przeznaczoną dla tej branży, przystosowaną do projektów obecnych w przemyśle farmaceutycznym.

Zdobądź pierwszy informacje o możliwościach oprogramowania zenon 7 i jeszcze bardziej doceń korzyści płynące z zakupu rodziny produktów zenon. Wejdź na www.copadata.pl