Ensto na targach AUTOMATICON 2013

| Wydarzenia

Targi branżowe, mimo dynamicznego wzrostu wykorzystania Internetu w działalności biznesowej, dla wielu firm nadal pełnią ważną funkcję w zakresie promocji. Wystawcy traktują je jako doskonałą okazję do kontaktu oraz wzmacniania relacji z klientami. Do takich wydarzeń bez wątpienia należą targi AUTOMATICON, od lat stanowiące największe w kraju spotkanie automatyków.

Ensto na targach AUTOMATICON 2013

Tegoroczna edycja (19-22.03.2013) zgromadziła przeszło 300 wystawców z Polski i z zagranicy w czterech halach wystawienniczych, co przyciągnęło sporą liczbę odwiedzających, nie tylko tych bezpośrednio związanych z branżą, ale i młodych ludzi zainteresowanych techniką i nowoczesnymi technologiami.
Wszyscy Ci, którzy odwiedzili stoisko Ensto Polu mieli możliwość bliższego zapoznania się z ofertą firmy z zakresu obudów i szaf dla przemysłu, w tym z obudowami dla niebezpiecznych środowisk Ensto Cubo X oraz zaciskami uniwersalnymi Ensto Clampo Pro dla przewodów Al/Cu.


Targom towarzyszyły liczne seminaria tematyczne oraz bardzo wiele mniej formalnych, ale nie mniej ważnych spotkań wystawców z ich klientami. Warto również wspomnieć o konferencji prasowej organizatorów oraz wręczeniu Złotych Medali Targów AUTOMATICON, które odbyły się pierwszego dnia imprezy.

Chociaż w ostatnich latach powstało w Polsce wiele nowych imprez targowych, AUTOMATICON wciąż pozostaje największą i najbardziej prestiżową imprezą w branży automatyki przemysłowej. Dlatego też już teraz zapraszamy Państwa do Warszawy na kolejną edycję targów AUTOMATICON 2014.


Do zobaczenia na targach ;) 

więcej na: Ensto.pl