Sukces firmy Antaira w programie Leadership in Automation 2012

| Wydarzenia

Sprawdź jakie uznanie zyskaliśmy wśród czytelników magazynu Automation World.

Sukces firmy Antaira w programie Leadership in Automation 2012

Antaira (wcześniej Aaxeon Technologies) uhonorowana mianem First Team w programie Leadership in Automation

Mamy przyjemność ogłosić, że nasza firma Antaira Technologies została uznana przez czytelników magazynu Automation World jednym z liderów First Team w kategoriach programu Leadership in Automation 2012.

Automation World, wiodący magazyn biznesowy skierowany do profesjonalistów z branży automatyki, rozpoczął swój program w styczniu 2012 r. W programie zachęcano czytelników magazynu, aby w przeprowadzanych ankietach wskazali dostawców automatyki, z którymi najchętniej podejmują współpracę.

Zaprezentowano niemal cztery tuziny kategorii odzwierciedlających szeroki wachlarz technologii z zakresu automatyki, oprogramowania i produktów stosowanych przez profesjonalistów w różnorakich procesach produkcji przemysłowej.

W 2012 r. Antaira Technologies (wcześniej Aaxeon Technologies) dołączyła do zaszczytnego grona First Team
w kategoriach takich jak „Wireless czy Ethernet”.

- Wybrani przez klientów laureaci First Team stanowią przykłady wysoce innowacyjnych firm zapewniających profesjonalną obsługę. Dlatego składamy gratulacje nie tylko im, ale także współpracującymi z nimi klientom,
którzy zechcieli oddać swój głos w naszym programie – podsumowuje wydawca Automation World Jim Chrzan.


O nas

Antaira jest producentem i dostawcą komponentów do budowy przemysłowych sieci telekomunikacyjnych. Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów i rozwiązań dla szybko rosnących rynków M2M i Ethernetu przemysłowego.