Farnell element14 gospodarzem seminarium dla inżynierów z branży medycznej

| Wydarzenia

Firma Farnell element14 organizuje dedykowane szkolenie dla inżynierów z branży medycznej. Partnerami wydarzenia są marki Molex, Vishay, Analog Devices oraz TE Connectivity. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia w Hotelu Conrad w Krakowie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Farnell element14 gospodarzem seminarium dla inżynierów z branży medycznej

Firma Farnell element14 organizuje dedykowane szkolenie dla inżynierów z branży medycznej. Partnerami wydarzenia są marki Molex, Vishay, Analog Devices oraz TE Connectivity. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia w Hotelu Conrad w Krakowie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Organizowane przez firmę Farnell element14 szkolenie będzie okazją nie tylko do wymiany doświadczeń, ale także do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi dedykowanymi dla branży medycznej. Seminarium towarzyszyć będą specjalne szkolenia, które poprowadzą specjaliści z firm Molex, Vishay, Analog Devices oraz TE Connectivity

Organizowane przez nas seminarium to doskonała okazja, aby lepiej poznać produkty i świadomie budować zaplecze technologiczne dla branży medycznej. Naszym celem jest stworzenie platformy, która nie tylko umożliwi wyznaczanie nowych kierunków rozwoju, ale przede wszystkim przeniesie inżynierię medyczną w nowy wymiar technologiczny. Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa zostanie zauważona i znajdzie szerokie grono odbiorców – Marta Kijowska - Pytel, Key Account Manager Farnell Element14.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i rozwiązania inżynieryjne dla branży medycznej dostępne na rynku. Całość uzupełni debata, której uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz oczekiwaniami względem technologii medycznej i zaplecza technicznego, które ma jej służyć.