Seminarium ASTOR Tour 2014 - tradycyjnie nowocześni

| Wydarzenia

Cykl spotkań łączy prezentacje najnowszych trendów w obszarach automatyki i oprogramowania przemysłowego oraz systemów zrobotyzowanych z elementami warsztatów technicznych, podczas których mogą Państwo samodzielnie przetestować najnowsze rozwiązania i przekonać się, że ich wykorzystanie może zaoszczędzić sporo cennego czasu.

Seminarium ASTOR Tour 2014 - tradycyjnie nowocześni

Czas – zasób z którego korzystają wszyscy ludzie na świecie i mają go po równo. Taka definicja czasu sprawia, że wielu z nas zastanawia się jak optymalnie wykorzystać ten zasób, aby zrealizować postawione przed sobą cele. Pytanie jak to zrobić? Inżynierowie firmy ASTOR spróbują odpowiedzieć na to pytanie podczas cyklu seminarium ASTOR Tour 2014 – Tradycyjnie nowocześni, na którym podzielą się z Państwem swoim doświadczaniem jaki i gdzie można zaoszczędzić czas projektując, uruchamiając oraz serwisując systemy automatyki, wizualizacji oraz robotyki w oparciu o produkty z oferty ASTOR.

Seminaria odbędą się w 8 miastach Polski: Krakowie (1 kwietnia 2014), Wrocławiu (2 kwietnia 2014), Sulechowie (3 kwietnia 2014), Warszawie (4 kwietnia 2014), Lublinie (8 kwietnia 2014), Łodzi (9 kwietnia 2014), Gdańsku (10 kwietnia 2014), Białymstoku (14 kwietnia 2014).

Cykl spotkań łączy prezentacje najnowszych trendów w obszarach automatyki i oprogramowania przemysłowego oraz systemów zrobotyzowanych z elementami warsztatów technicznych, podczas których mogą Państwo samodzielnie przetestować najnowsze rozwiązania i przekonać się, że ich wykorzystanie może zaoszczędzić sporo cennego czasu. ASTOR Tour 2014 to również doskonała okazja do spotkania się z ekspertami branżowymi oraz odkrycia możliwości funkcjonalnych systemów sterowania i rozwiązań IT dla przemysłu.

Seminaria skierowane są do:

  • automatyków, inżynierów służb Utrzymania Ruchu,
  • projektantów systemów automatyki, oprogramowania i robotyki dla przemysłu,
  • kadry kierowniczej średniego szczebla działów technicznych firm produkcyjnych oraz inżynieryjnych (integratorów systemów).

Szczegółowa agenda spotkania oraz formularz rejestracji na spotkanie znajduje się na stronie wydarzenia: http://www.astor.com.pl/astortour2014.html

Zapraszamy