Relacja z V Spotkania Partnerów SPP

| Wydarzenia

Jubileuszowe spotkanie Partnerów firmy VIX Automation, uczestniczących w programie Solution Provider Program GE Intelligent Platforms. 6 - 7 marca, Zakopane

Relacja z V Spotkania Partnerów SPP

W dniach 6 – 7 marca br., w Zakopanem za sprawą firmy VIX AutomationAutoryzowanego Dystrybutora Oprogramowania przemysłowego GE Intelligent Platforms – zorganizowane zostało V Jubileuszowe Spotkanie Partnerów SPP. Wydarzenie to organizowane jest cyklicznie dla partnerów firmy uczestniczących w programie Solution Provider Program już od 2008 roku.

Obecne na Spotkaniu osoby z najlepszych firm integratorskich z obszaru całej Polski poznały m. in. możliwości kolejnych wersji oprogramowania Proficy, takich jak iFIX 5.8 oraz WebSpace 4.7, a także całkiem nowe produkty: Vision, OEE oraz CSense. W tym roku duży nacisk położono także na aspekty zarządzania sprzedażą. Tą część uświetnił swoim wystąpieniem na temat Najlepszych praktyk sprzedaży B2B Pan Adam Jaworski z firmy Profes.

Jubileuszowa edycja była doskonałą okazją do przyznania po raz pierwszy tytułu „Partner Roku" – została nim firma AMEplus z Gliwic.

Aby pobudzić proces wymiany doświadczeń między integratorami, zorganizowano konkurs na najlepszą aplikację stworzoną na bazie oprogramowania Proficy. Zwycięzca został wyłoniony w drodze głosowania uczestników – bezapelacyjnie został nim Pan Grzegorz Hayduk z firmy ZDANIA.

Poza bogatą częścią merytoryczną nie zabrakło czasu na rozrywkę w postaci m.in. turnieju piłkarzyków, występu kabaretu DNO, czy wyprawy na quadach.

Organizator dziękuje wszystkim uczestnikom licząc na spotkanie podczas kolejnej edycji wydarzenia!

www.vix.com.pl