igus® na targach Plastpol i Mach-Tool 2014

igus® motion plastics...polimery w ruchu...bez smarowania...moje-prowadniki i dry-tech®nologie...igus® na targach Plastpol i Mach-Tool 2014
Posłuchaj
00:00

igus® motion plastics...polimery w ruchu...bez smarowania...moje-prowadniki i dry-tech®nologie...igus® na targach Plastpol i Mach-Tool 2014

 

Podczas tej edycji targów Plastpol, firma igus® przygotowała wiele nowości i rozszerzeń linii z zakresu trybologicznie zoptymalizowanych polimerów przeznaczonych do pracy w ruchu... bez smarowania. Na stoisku, między innymi wysokowydajne półprodukty, łożyska ślizgowe i liniowe dry-tech®, e-prowadniki i przewody oraz nowość trybofilament do drukarek 3d i bardzo wytrzymała na ścieranie trybotaśma do różnorodnych zastosowań w Państwa rozwiązaniach.

Stoisko nr 31 Hala D Kielce ul. Zakładowa 1 27-30.05 2014r

 

Firma igus będzie obecna również na targach Mach-Tool, gdzie zaprezentuje 114 nowości na rok 2014 przeznaczonych do branży obrabiarek, maszyn i urządzeń, a w tym e-prowadniki przewodów, kable do aplikacji ruchomych, łożyska liniowe i ślizgowe dry-tech® oraz wiele więcej rozwiązań przeznaczonych do różnego typu aplikacji, maszyn i urządzeń.

Pawilon 7 Stoisko 45 Poznań 3-6.06 2014r

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy igus, aby dowiedzieć się jak zredukować koszty i udoskonalić technologię z produktami igus® do każdego ruchu.

Szafa wydawcza JotKEl

Nowoczesny przemysł stanowi szczególne wyzwanie dla gospodarki magazynowej. Duże znaczenie ma zwłaszcza pozyskanie informacji zwrotnej o aktualnym stanie zasobów, co umożliwia optymalizację dostaw. Dobrze zorganizowana gospodarka magazynowa zapewnia ciągłość produkcji, a to bezpośrednio wpływa na redukcję kosztów postojów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom i bazując na prawie 50-letnim doświadczeniu, firma JotKEl stworzyła system automatycznych mebli wydawczych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów