ASTOR na Targach Automaticon 2015

| Wydarzenia

W dniach 17 - 20 marca 2015 roku w Warszawie, w Centrum Targowym EXPO XXI, odbędzie się XXI edycja Targów AUTOMATICON. To coroczne wydarzenie stanowi jedno z największych forum w Polsce dla profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej.

ASTOR na Targach Automaticon 2015

Firma ASTOR, specjalizująca się w podnoszeniu efektywności procesów w przemyśle, produkcji oraz infrastrukturze, zaprezentuje swoje najnowsze technologie w obszarach: automatyki, informatyki i robotyki przemysłowej, w tym kompleksową linię produktów Astraada przeznaczoną do automatyzacji maszyn i linii produkcyjnych oraz nowoczesny system automatyki budynkowej Comodis.

Z nowości technologicznych na stoisku będzie można zobaczyć także systemy sterowania firmy GE Intelligent Platforms pracujące w oparciu o nowoczesny standard komunikacji Profinet oraz oprogramowanie firmy Wonderware, wykorzystujące nowy trend w budowaniu aplikacji wizualizacyjnych – SAL.

Dla osób, które odwiedzą stoisko firmy ASTOR przygotowane są również dodatkowe atrakcje w postaci innowacyjnej aplikacji z wykorzystaniem zegarka typu smartwatch oraz konkurs, w którym nagrodą główną będzie czytnik e-book Amazon Kindle.

Ekspozycja firmy ASTOR będzie zlokalizowana w Hali 1, nr stoiska D-23. Serdecznie zapraszamy!