Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2015

| Wydarzenia

W dniach 17-20 marca 2015 roku na terenie Hali Expo XXI w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2015 podczas których firma ASKOM, dostawca rozwiązań systemów automatyki i MES oraz producent autorskiego pakietu SCADA Asix™ zaprezentuje nowości w swojej ofercie.

Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2015

W tym roku w szczególności pragniemy zainteresować naszych gości nową wersją pakietu Asix, już w wersji 8. Teraz dołączyliśmy do niego nowe narzędzia: Asix4WAGO – kreator aplikacji BMS dla sterowników WAGO™. To wspólne dziecko specjalistów ASKOMu oraz firmy WAGO-ELWAG. Pozwala niewiarygodnie wręcz zwiększyć produktywność przy opracowywaniu aplikacji BMS opartych o sterowniki WAGO, dając możliwość:


- zbudowanie szkieletu aplikacji,


- importu listy zmiennych symbolicznych programu sterownika,


- definiowania kanałów komunikacyjnych w oparciu o wydajny protokół Network Variables,


- automatycznego konfigurowania systemu alarmów,


- zautomatyzowania parametryzacji specjalizowanych wzorców obiektów, których przygotowaliśmy już kilkadziesiąt.


O więcej szczegółów prosimy pytać naszych pracowników na stoisku L8 w hali 4. Wierzymy, że bezpośrednie spotkanie zaowocuje wzajemnie korzystną współpracą w nowych projektach.


Ponadto, wśród gości odwiedzających stoisko ASKOM, codziennie odbywać się będzie losowanie 1 licencji stacji inżynierskiej ASIX-WDUW.


Miejsce targów:


Centrum Targowe EXPO XXI


Warszawa-Wola


Ul. Prądzyńskiego 12/14